Xiaomi Mi Note 10 Lite Android 11 Güncellemesi Alacak!

Xiaomi Mi Note 10 Lite Android 11 Güncellemesi Alacak!
18.01.2021
ABONE OL

Son Güncelleme: 18 Ocak 2021

Xiaomi Mi Note 10 Lite  Android 11 güncellemesi alacak. MIUI 12 tabanlı olacak olan bu güncellemeyle, telefona yeni bir düzenleme ve özellikler geliyor. Çin kökenli şirket  Xiaomi, güncelleme konusunda adeta diğer telefon firmalarına ders veriyor demek yanlış olmayacaktır. Diğer modellerde normalde yeni modeller çıktıkça eski modellere olan güncelleme desteği son bulur fakat Çinli şirket, bir çok yeni model çıkarmasına rağmen telefonlarını güncel tutuyor. Kullanıcılar eski modellerin güncelleme almasından oldukça hoşnut. Şirketin yeni modellerinden olan  Xiaomi Mi 10 Lite, Android 11 güncellemesi alıyor.

Xiaomi Mi Note 10 Lite Android 11 Güncellemesi Almaya Başladı

Xiaomi Mi Note 10 Lite kullanan kişiler, bugün oldukça heyecanlı. Kullanıcılar bugün telefonlara gelecek olan Android 11 güncellemesinin haberini aldılar. Geçtiğimiz günlerde tanıtılan MIUI 12.5 halen stabil bir durumda olmadığı ve test aşamasında olduğu için bu güncelleme Android11 tabanlı MIUI 12 şeklinde olacak. Telefonun güvenlik konusunda iyileştirilmesi ve yeni özelliklerin gelmesi bekleniyor. 2.34 GB gibi yüksek bir boyuta sahip olan bu güncelleme, depolama alanı az olan kullanıcıları üzecek gibi duruyor. Ülkemiz dahi tüm ülkelerde ki kullanıcıların bu güncellemeyi almasını bekliyoruz.

Xiaomi Mi Note 10 Lite  Özellikleri

  • Ekran Boyutu: 6.47 İnç
  • Dahili Depolama: 64 GB.
  • Bellek (RAM): 6 GB.
  • Batarya Kapasitesi: 5260 mAh.
  • Hat Sayısı: Çift Hat.
  • Hızlı Şarj:
  • 4.5G Desteği:
  • CPU Frekansı: 2.2 GHz.

Güncellemeyi yüklemek için telefonun ayarlar kısmına giriş yapın. Alt kısımda bulunan Sistem Gelişmiş Sistem güncellemesi seçeneğine tıklayın. Buradan güncelleme durumunuzu görebilir ve güncelleme işlemini yapabilirsiniz.

ETİKETLER:
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.