Klasör Şifreleme İçin En İyi 5 Program

Klasör Şifreleme İçin En İyi 5 Program
15 Mayıs 2023 17:55 | Son Güncellenme: 23 Mayıs 2023 19:57

Klasör Şifreleme İçin En İyi Programlar hangileridir? Diye merak ediyorsanız. Sizlere hemen bu programlardan bahsedelim.

Klasör şifreleme için en iyi programlar nelerdir? Bu sorunuza yanıt olarak verebileceğimiz birkaç program var. Günümüzde herkesin bir bilgisayarı var bu bilgisayarlar her ne kadar kişisel olsa da bazen ortak kullanım içinde kullanılırlar. Böyle bir durumda size özel fotoğraf, video, yazı, bilgi ve belgelerin başkaları tarafından görülmemesini sağlamak hayati önem taşır. Kişisel gizliliğinizi korumak için klasör şifreleme programlarını kullanmanız gerekir. Bu yüzden bu yazımız da siz değerli okurlarımıza bu konuda yardımcı olacağız. Sizler için seçtiğimiz birbirinden iyi olan klasör şifreleme programlarını sıraladık. Hiç vakit kaybetmeden programlara geçelim.

Folder Lock

Klasör şifreleme yazılımları arasında en popüler olan programdır. Bilgisayarınızda ki, telefonunuzda ki ve hatta USB belleğinizdeki dosyaları bile şifreleyebilirsiniz. Kullanımı çok basit olan bu uygulamayı hemen indirip kullanabilirsiniz. Bu program Windows , mac ve akıllı telefonlarda kullanılabilir.

Gilisoft File Lock Pro

bu harika yazılım dosyalarınızı sadece şifrelemekle kalmıyor aynı zamanda gizliyor. Ve dilerseniz sizin için önemli olan dosyaları yedekleme ve senkronizasyon işlemini de yapıyor. Bu uygulama sadece Windows ve mac işletim sistemleri için mevcut.

Secret Disk

Bu program dosyalarınız değil direk bilgisayarınızda ki sabit diskinizi şifreliyor. Ayrıca eğer arzu ederseniz. Sanal bir dik oluşturup o diskin içerisine atacağınız dosyaları şifreleyebilirsiniz. Bu program sadece Windows işletim sistemi için kullanılabilir.

BCArchive

Bu program sayesinde bilgi, belge, fotoğraf, video gibi bir çok dosyayı sabit diskinizin içine şifreleyerek, şifreyi bilmeyen kişileri özel ve kişisel dosyalarınızdan uzak tutuyor. Ve bilgilerinizi yedekleyebiliyor. Bu program sadece Windows işletim sistemlerine yüklenebilir.

Folder Protector

Bu program klasör şifreleme programı olarak ve disk şifreleme programı olarak öne çıkıyor. Dosya şifreleme programları arasında en eskilerden biri olan bu program yıllar geçmesine rağmen hala çok ama çok iyi çalışıyor. Bu program sadece Windows işletim sistemi için kullanılabilir.

 

ETİKETLER:
Merhaba! Ben Emrah, BTnet.com.tr'nin teknoloji yazarıyım. Sizler için en güncel teknoloji haberlerini paylaşıyorum. Amacım, sizleri teknoloji dünyasının heyecanına ortak etmek ve bilgiyle buluşturmak.
YORUMLAR


Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.