Facebook Sayfa Beğenisi Arttırmanın Yolları

Facebook Sayfa Beğenisi Arttırmanın Yolları
18 Nisan 2022 21:28 | Son Güncellenme: 8 Nisan 2023 02:15

Facebook sayfa beğenisi arttırmanın yolları, Facebook sayfası nasıl kasılır ,Facebook üzerinden sayfa nasıl beğendirilir..

Merhabalar arkadaşlar bu yazımızda sizlere Facebook sayfa beğenisi nasıl kasılır, Beğeni sayısı nasıl arttırılır bunu açıklayacağız. Öncelikle bilmeniz gereken önemli bir husus var Facebook sayfası üzerinden ,para kazanmak ,gelir arttırmak ,satış yapmak veya var olan web sitenizin tanıtımını yapmak mümkün bir olay olmasına rağmen sağlam kasılmış etkileşimleri yüksek ,beğeni sayısı yüksek bir sayfa olmadan bunları gerçekleştirmek imkansızdır. Böyle bir sayfaya sahip olma süreci oldukça meşakkatli bir süreçtir.

Sayfalarını kasıp yaptıkları işin veya web sitenin tanıtımını yapmak isteyen insanlar bir şeyi göz ardı etmektedirler. Piyasa da facebook sayları üzerinden iyi gelir yakalayan kişilerin neredeyse tamamı sayfalarını uzunca yıllar boyunca tamamen kar amacı gütmeden kullanıcıların beğeneceği şekilde sayfanın amacı doğrultusunda kullandılar.Çünkü internet dünyasında yapılacak işlemlerin tamamı sabır gerektiren işlemlerdir düzenli çalışma ve sabır olmadan asla başarıya ulaşamazsınız. Size vereceğimiz adımları uygulayarak uzun vadede başarılı sayfalar elde edebilirsiniz özellikle belirtiyorum  ”uzun vade” çünkü bi anda on binlerce beğenisi olan bir sayfaya sahip olmanız imkansızdır…

  • Öncelikle ilgi çekici bir konu hakkında insanların ilgileneceği ve etkileşimde bulunmak isteyeceği bir konuda sayfanızı açın ve sayfa isminizi buna göre belirleyin..
  • Sayfanıza kaliteli profil fotoğrafı ve kapak fotoğrafı hazırlayın kapak fotoğrafınızda insanları sayfanızı beğenmeye yöneltecek teşvikler yapabilirsiniz..
  • Sayfanızda iletişim bilgilerini doldurun hatta mümkünse instagram, twitter, snapchat vb hesaplarınızı da ekleyin.. bu işlem sayfanızın kalitesini arttıracaktır..
  • Sayfanızın amacıyla ilgili paylaşımlarda bulunun.. bu paylaşımların özgün ve güncel paylaşımlar olmasına dikkat edin..
  • Sayfadaki paylaşımlarınızda kullanıcıları Facebook dışına çıkartacak linkler vermeyin. Sayfa kullanıcıları farklı sitelere yönelten linklere tıklamaktan hoşlanmazlar..
  • Kullanıcılar ile iletişime geçin yorumlar üzerinden mesajlar üzerinden gelen tepkilere karşılık verin, samimi olun..
  • Mutlaka belirlediğiniz aralıklarla paylaşımda bulunun sayfayı güncel tutmaya özen gösterin

Bunlara benzer birçok şey sıralayabiliriz fakat siz genel hatlarıyla anlatmak istediğimiz şeyleri anlamışsınızdır diye düşünüyoruz. Tüm bunları yaptınız artık dolu dolu bir sayfanız var fakat biraz destek gerekiyor gibi.. Var mı online sayfa kasma yöntemi ? diye sorar gibi olduğunuzu duyuyorum sanki.. Evet var her ne kadar doğru yöntemler olmasa da bunları teşvik etmesek de sayfa kasma amacıyla açılmış siteler mevcut.

Sizlere biri yabancı biri yerel olmak üzere sayfa kasma amacıyla kurulmuş iki platform hakkında bilgi vereceğim. Bunlardan yabancı olanı addmefast , yerli olanı ise gorunum.org. İki sitenin de çalışma sistemi oldukça benzer öncelikle facebook hesabınızla profilinizi açıyorsunuz kendi facebook sayfanızı, durumunuzu, profilinizi kısaca yaymak istediğiniz şey her ne ise onu site içerisindeki profilinize ekliyorsunuz. Daha sonrasında başka insanların eklemiş olduğu sayfaları gönderileri beğenerek ücretsiz token kazanıyorsunuz. Bu tokenler karşılığında diğer kullanıcılarda sizlerin sayfasını beğeniyor. Para ile çok daha fazla token satın almak mümkün olsa da bu işlemlerin sağlıklı olmadığı ve kaliteli etkileşimde bulunacak kullanıcıları içermediği için çok yararlı olmadığını bildiğimizden bu yolları önermiyoruz..

 

ETİKETLER: ,
Merhaba! Ben Emrah, BTnet.com.tr'nin teknoloji yazarıyım. Sizler için en güncel teknoloji haberlerini paylaşıyorum. Amacım, sizleri teknoloji dünyasının heyecanına ortak etmek ve bilgiyle buluşturmak.
YORUMLAR


Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.