Twitch Patronu Müjde Verdi: Büyük Güncelleme Yolda!

Twitch Patronu Müjde Verdi: Büyük Güncelleme Yolda!
7 Mart 2024 12:37

Twitch’in yöneticisi Dan Clancy, bu yıl Twitch platformuna gelecek büyük yenilikleri duyurdu. Mobil uyumluluk, yayıncıların kazanç potansiyelini artırma ve sosyal medyada içerik paylaşımını kolaylaştırma gibi bir dizi yenilik, Klip Düzenleyici’de yapılan iyileştirmeler de dahil olmak üzere Twitch deneyimini kökten değiştirecek.

Twitch’in mobil uygulaması, 2019’dan beri gelen ilk büyük güncelleme ile karşımıza çıkacak. Yenilenen tasarımıyla, keşif akışı karşılama ekranı artık daha işlevsel olacak. Akış kaydırılabilir hale gelecek ve kullanıcılara ilgi alanlarına göre önerilen içerikleri sunacak. Ayrıca, kullanıcılar artık bilgisayar başında olmasalar bile kısa videolar oluşturup paylaşabilecekler. Abonelik, hediye abonelik ve Bit satın alma gibi işlemler de mobilde daha kolay hale gelecek. Twitch’in özel özellikleri de mobil deneyim için optimize edilecek.

Topluluk Kurallarında Güncellemeler

Twitch, topluluk kurallarında da değişiklikler yapıyor. Yeni kurallar daha açık olacak ve taciz gibi olumsuz davranışlar için daha sert cezalar öngörecek. Ayrıca, kullanıcıların taciz edenleri daha etkin bir şekilde engellemelerini sağlayacak araçlar da sunulacak.

Clancy’nin açıklamalarına göre, 2024’te Twitch’e gelecek yenilikler sadece bunlarla sınırlı kalmayacak. Twitch ekibi, platformu daha ödüllendirici, eğlenceli ve güvenli hale getirmek için yeni ürünler, araçlar ve programlar üzerinde çalışmaya devam edecek.

ETİKETLER:
Merhaba! Ben Emrah, BTnet.com.tr'nin teknoloji yazarıyım. Sizler için en güncel teknoloji haberlerini paylaşıyorum. Amacım, sizleri teknoloji dünyasının heyecanına ortak etmek ve bilgiyle buluşturmak.
YORUMLAR


Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.