Exxen’e Geçiş Yapan Konuşanlar’ın Tüm Bölümleri YouTube’dan Silindi

Exxen’e Geçiş Yapan Konuşanlar’ın Tüm Bölümleri YouTube’dan Silindi
19 Aralık 2020 14:58 | Son Güncellenme: 8 Nisan 2023 02:20

Son zamanlarda Youtube’de oldukça popüler olan içeriklerden birisi olan Hasan Can Kaya‘nın sunmuş olduğu Konuşanlar gösterisinin bundan böyle Acun Ulucalı’nın Netflix’e rakip olarak kurduğu Exxen‘de  yayınlanacağı belirtilmişti. Hayranların bazıları bu durumu kabullenirken bazıları ise oldukça tepki göstermişti.

Konuşanlar’ın Tüm Bölümleri YouTube’dan Silindi

YouTube’da 196 milyon 178 bin 241 görüntülenmeye ulaşan Konuşanlar’ın YouTube kanalında şuan bölümlerin dışında kesitler, bölüm tanıtımları ve bölümlerin ekstraları bulunuyor. Yani bölümler yer almıyor. Artık sadece söylemiş olduğumuz içerikler bulunuyor. Programın sunucusu Hasan Can Kaya, dün  Youtube’den soru cevap için canlı yayın açmıştı. Bu canlı yayında hayranlarından gelen tüm sorulara yanıt verdi. Yaklaşık olarak 1 saat süren bu canlı yayın programın bölümleri gibi trende girmeyi başardı. 1 saatlik soru cevap videosu şuan 1,1 milyon görüntülenmeye sahip.

Acun Ilıcalı, kısa zaman önce Exxen platformunu duyurmuştu. Daha sonra ise oldukça Hasan Can Kaya’nın oldukça sevilen gösterisinin gösterisinin artık Exxen’de yayınlanacağını ifade etmişti. Lakin programın yeni bölümleri bu anlaşmaya rağmen yine de Youtube’den yayınlanmaya devam etmişti. Artık Exxen açılış yapmak için gün sayıyor. Salgın döneminde oldukça popüler gelen ve yüzleri güldüren Konuşanlar’ın bölümleri de YouTube’dan kaldırıldı.

Acun Ilıcalı bu platform için oldukça ünlü isimlerle anlaşmış durumda. Hasan Can Kaya’nın yanı sıra Tolga Çevik gibi oldukça popüler isimlerle de Exxen’de yer alacak.

Peki, siz Konuşanların Youtube’den kaldırılması hakkında ne düşünüyorsunuz?

ETİKETLER:
Merhabalar ben Mert 21 yaşındayım. Bilgisayar Programcılığı okudum şuan bir şirkette front end uzmanı olarak görev almaktayım. Bunun yanı sıra teknolojiye oldukça meraklıyımdır ve 4 seneden beridir editörlük yapmaktayım.
YORUMLAR


Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.