Yeni BMW 7 Serisi Fotoğrafları Ortaya Çıktı!

Yeni BMW 7 Serisi Fotoğrafları Ortaya Çıktı!
23.01.2021
ABONE OL

Son Güncelleme: 23 Ocak 2021

Her geçtiğimiz gün tasarım bakımından farklılaşmaya başlayan BMW, hayranları tarafından oldukça eleştirilmekte. Sızdırılan fotoğraflar sonucunda gündeme düşen yeni BMW 7 serisi, eski tasarım anlayışı  ile oldukça dikkat çekme. İşte, Yeni BMW 7 Serisi!

İşte Yeni BMW 7 Serisi Fotoğrafları

BMW 7 Serisi

BMW, yeni modellerinde kullanmış olduğu büyük ön ızgara nedeniyle eleştirilerin odağı haline geldi. Sızdırılan fotoğraflar, şirketin 2023 yılında çıkaracağı yeni modeller hakkında bize bazı bilgiler vermekte. Yeni gelecek olan bu modelin dik C sütununa ve eğimli bagaj kapağına sahip olması oldukça dikkat çeken detaylardan bir tanesi. Auto Evolution’ın fark etmiş olduğu detaylardan birisi ise sızdırılan fotoğraftaki modelin tasarımının E23 serisiyle oldukça benzer bir yapıda olması.

Şuan satışta olan G11 BMW 7 ailesine göz gezdirdiğimiz zaman,  agresif hatlara, alçak tavan çizgisine ve düz bir bagaja sahip. Bu da şirketin eski tasarıma geri dönüş yapmak istediğinin göstergesi. Fotoğrafları sızdırılan yeni bu modelin eski ve yeni tasarım anlayışı ile harmanlandığını ve oldukça şık bir görünüme sahip olduğunu söyleyebiliriz.

Bazı analistler, sızdırılan bu fotoğraflardaki modelin sahte gövde panellerine sahip olduğunu açıkladı. Tabi bunun doğruluğunu tartışmak gerekir. Geçtiğimiz senelerde şirket, fotoğraf sızdıranları önlemek amacıyla araçlarını orijinalinden farklı tasarımlar ile test ediyordu. Peki, siz yeni BMW 7 serisinin tasarımı ile ilgili ne düşünüyorsunuz? Yorum kısmına düşüncelerinizi yazabilirsiniz.

 

ETİKETLER:
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.