Samsung Galaxy S21 Ailesinin Tasarımları Belli Oldu!

Samsung Galaxy S21 Ailesinin Tasarımları Belli Oldu!
7 Aralık 2020 19:26 | Son Güncellenme: 8 Nisan 2023 01:32

LetsGoDigital, kısa süre sonra çıkacak olan Samsung Galaxy S21 serisi modellerinin pazarlama resimlerini aldı. Daha sonra bu resimleri korumak amacıyla bu resimleri XDA-Dev’den Max Weinbach’e kontrol ettirdi. Gelen bilgilere göre bu resimdeki S21 tasarımları yüzde yüz doğru. Seri, Samsung Galaxy S21, S21 + ve S21 Ultra gibi modellerden meydana geliyor. Her ne kadar tasarım sızdırılsa da henüz özelliklerin tamamı sızdırılmış değil.

Samsung Galaxy S21 Ailesinin Tasarımları Belli Oldu!

Bu zamana kadar gelen sızıntılara göre, Galaxy S21 ailesinin kamera kurulumu telefonun köşe kısmında yer alacak. LetsGoDigital’in yapmış olduğu paylaşımda bunu kanıtlar nitelikte. Ayrıca sızdırılan bu görsellere göre, Galaxy S21’in üçlü kamera kurulumunda oldukça büyük boyuta sahip kamera donanımları olacak. Bunun yanı sıra, Galaxy S21+ modeli de tıpkı Galaxy S21 gibi üçlü kamera kurulumu ile gelecek.

Galaxy S21 Ultra’da Dörtlü Kamera Kurulumu Yer Alacak

samsung galaxy s21 ailesinin tasarimlari belli oldu

Samsung Galaxy S21 Ailesinin Tasarımları

LetsGoDigital’in yapmış olduğu sızıntıya göre  Galaxy S21 dörtlü kamera kurulumuna sahip olacak. Ayrıca bu model, 6,9 inç büyüklüğünde 120 Hz‘lik bir ekranla kullanıcının karşısına çıkacak. Telefonun kamera özelliklerine göz attığımızda, alaxy S20 Ultra’daki 10x hibrit yakınlaştırma özelliğinin korunacağı ve 108 MP ana kameranın geniş açı özelliğine sahip olacağı söyleniyor. Bunun yanı sıra bu kamera kurulumunda, 12 MP ultra geniş açılı, 12 MP ultra geniş açılı sunan kamera bulunuyor. Galaxy S21 ailesinin  tasarımları hakkında yeni detaylar geldikçe sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.

ETİKETLER: ,
Merhabalar ben Mert 21 yaşındayım. Bilgisayar Programcılığı okudum şuan bir şirkette front end uzmanı olarak görev almaktayım. Bunun yanı sıra teknolojiye oldukça meraklıyımdır ve 4 seneden beridir editörlük yapmaktayım.
YORUMLAR


Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.