Pubg Mobil Lite Nasıl İndirilir?

Pubg Mobil Lite Nasıl İndirilir?
21 Nisan 2021 23:57 | Son Güncellenme: 8 Nisan 2023 02:28

Mobil oyunlar arasında en popüler oyun olan Pubg oyunu her yaştan kişi tarafından oynanır. Pubg mobil lite nasıl indirilir? Sorusu bu yüzden çok fazla araştırılan konular arasındadır.

Pubg Mobil Lite nasıl indirilir? Konusunda merak edenler içim kısaca bilgi vermek istiyoruz. Küçük, büyük pek çok kişinin tercih ettiği ve elinden düşürmediği, pek çok kişinin bir arada oynayabileceği bu oyunu birçok kişi telefonuna ya da bilgisayarına indirerek oynamaktadır.

Pubg Mobil lite uygulaması düşük bütçeli olan telefonlara yönelik olarak tasarlanmıştır. Henüz Filipinlerde test aşamasında olan uygulama lite versiyonunu telefonunuza güvenle indirebilirsiniz.

Pubg Mobil Lite Farkı Nedir?

Pubg mobil lite farkı nedir? Konusunda kullanıcıların merak ettikleri konular arasındadır. Pubg mobil ve Pubg Lite arasındaki fark kullanım alanıdır. Pubg mobile kapasitesi yüksek olan telefonlarda kullanılır. Çünkü bu oyun telefonda yer kaplar ve bataryanızın verimini düşürebilir. Pugb mobil lite ise daha düşük modelli ve kapasiteli telefonlar için tasarlanmış bir uygulamadır.

Pubg lite sürümü hem Android hem de IOS olan tüm telefonlarda kullanılabilir. Pubg oyununu her telefonda rahatlıkla oynanmasını sağlayan Pubg Lite uygulamasını Google store, Play store ve Huawei store uygulamalarından rahatlıkla indirebilirsiniz. Bu oyun aynı zamanda bilgisayar üzerinden de bu uygulama yardımı ile oynanabilir.

Pubg Mobil Lite Uygulamasını Mobil ve Bilgisayara İndirmek

Pubg mobil lite uygulamasını mobil ve bilgisayara indirmek için öncelikte pubg sitesinden oyuna kayıt olmalısınız. Pubg mobil lite uygulaması sayesinde artık düşük kapasiteli telefonlarda da rahatlıkla kullanabilmeleri için tasarlanmıştır. Pubg lite sürümünü bilgisayara indirerek bilgisayarda fazla yer kaplamadan ve daha hızlı bir şekilde oynanmasını sağlar.

Pubg Mobil Lite sürümünün amacı her tür mobil telefonda bu oyunun rahatlıkla oynanmasını sağlamak ve oyunun daha fazla kitleye hitap etmesini sağlamaktır. Pubg mobil lite uygulamasını telefonunuza Google store, Apple store ve Huawei store mağazalarından kolaylıkla indirebilirsiniz. Bu uygulamayı bilgisayar ve lap topunuza indirmek için Windows7,8 ya da Windows 10 sistemlerinde 64 bit olması gerekir.

ETİKETLER: ,
Merhaba! Ben Emrah, BTnet.com.tr'nin teknoloji yazarıyım. Sizler için en güncel teknoloji haberlerini paylaşıyorum. Amacım, sizleri teknoloji dünyasının heyecanına ortak etmek ve bilgiyle buluşturmak.
YORUMLAR


Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.