Papara Hesabındaki Bakiyeyi Bir Kişiye Gönderebilirsin Hatası

Papara Hesabındaki Bakiyeyi Bir Kişiye Gönderebilirsin Hatası
21 Kasım 2020 13:15 | Son Güncellenme: 8 Nisan 2023 02:13

Papara Hesabındaki Bakiyeyi Bir Kişiye Gönderebilirsin Hatası ile karşılaşan üyelerin şikayetleri gelmeye başladı. Papara açıldığı günden beri hızlıca büyüyen ödeme servislerinden biridir. Henüz tam olarak böyle bir uyarının neden olunduğu bilinmese de papara kullanıcılarının bu konuda rahatsız olduğu kesin.

 

Papara Hesabındaki Bakiyeyi Bir Kişiye Gönderebilirsin Hatası Nedir?

Papara hesabı olan kişilerin hesaplarına girip başka bir kullanıcıya para göndermek istediklerinde “Hesabındaki bakiyeyi 1 Aralık 2020’ye kadar yalnızca bir kişiye ve tek seferde gönderebilirsin.” uyarısı ile karşılaşıyorlar.  Papara tarafından bu konuda henüz net bir açıklama olmasa da PAPARA’nın  yasa dışı bahis kullanımın önüne geçmek için böyle bir uygulamaya geçtiği düşünülüyor.

 

papara hesabindaki bakiyeyi bir kisiye gonderebilirsin hatasi

 

Papara Bakiyeyi Bir Kişiye Gönderebilirsin Hatası

Kullanıcıların en çok merak ettiği konu ise elbette hata nasıl çözülür oldu. Çünkü Papara şu anda özellikle internet ortamında iş yapanlar arasında sıkça kullanılan bir platform ve hata nedeniyle işlemler sekteye uğramış durumda. Öncelikle bu hatanın çözümü hakkında net bir yorumun olmadığını hatırlatmak gerek. Ancak birçok kişiye göre onaylanmamış veya henüz bir banka hesabı eklenmemiş hesaplarda bu hata ile karşılaşılmakta. Bu yüzden sizler de kendi adınıza olan bir banka hesabını Papara’ya ekleyerek söz konusu hatayı çözüme kavuşturmayı deneyebilirsiniz.

 

Papara kullanıcılar şuan bu hatayı nasıl çözebileceklerini düşünmektedir. Yatırım ve çekim kolaylığı sağlayan papara en son güncellemede ibana para gönderme özelliğini ekleyerek kullanıcıları çok mutlu etmişti.  Son gelen   “Hesabındaki bakiyeyi 1 Aralık 2020’ye kadar yalnızca bir kişiye ve tek seferde gönderebilirsin.” hatası ise kullanıcılar gerçekten çok zor durumda.

 

Papara’nın  instagram üzerinden birine verdiği cevap şu şekilde

Aralık’a kadar hesabındaki bakiyenin yalnızca tamamını bir kişiye ve tek seferde gönderebilirsin. Bundan sonra hesabına bir para gelirse para transferi yapabilmen için sözleşmeli hesap sahibi olman ya da adına kayıtlı bankadan Papara’ya para yatırman gerekmektedir. İlgili güncelleme digital olarak yaptığımız kimlik doğrulama yapısını daha da güçlendirerek sana güvenle hizmet verebilmek için yapıldı. Artık Papara’yı daha da güvenle kullanacak ve son zamanlarda digital yollarla yapılan ************** girişimlerine karşı da korunmuş olacaksın. ”

 

Bu konuda neler düşünüyorsunuz yorum yaparak düşüncelerinizi belirtebilirsiniz.

 

ETİKETLER:
YORUMLAR


  1. Mehmet dedi ki:

    2500 tl bakiyem var başkasına gönderebilmek icin 1 aralığı beklicen diyor bu nasıl bir saçmalık