GTA Online’a Harita Güncellemesi Geliyor!

GTA Online’a Harita Güncellemesi Geliyor!
7 Aralık 2020 21:29 | Son Güncellenme: 8 Nisan 2023 02:16

Az ve öz oyun çıkaran lakin oyunları ile de kalitesini her seferinde belli eden Rockstar Games’ten GTA VI’yı çıkarması her ne kadar beklense bile, firmanın para basan bir makinesi mevcut. O makine ise GTA Online. Çeşitlik özellikler ve yenilikler alan GTA online, bu sayede popülerliğini kaybetmiyor. Firma bu sefer ise GTA Online harita güncellemesi üzerinde çalışıyor.

GTA Online’a Büyük Harita Güncellemesi Geliyor!

Rockstar Games, GTA Online her sene büyük genişleme paketleri sunuyor. Bu genişleme paketlerinin en son çıkanı firmanın resmi sitesi üzerinden duyuruldu. Cayo Perico Heist ismi verilen bu paket, GTA Online’ın çıkışından bu zamana kadar ki en büyük harita güncellemesi ünvanına sahip olacak. Yeni gelen bu genişleme paketi 15 Aralık itibariyle yayınlanacak.

Cayo Percio Heist isimli bu paket sunulacak tek içerik olmayacak. Bu paketle birlikte oyuna ayrıca büyük bir kulüp daha eklenecek ve bazı mekaniklerde güncellemeye gidilecek. Bu mekanikler  “After Hours” dans  güncellemesinin üzerinde durularak yapılacak. Cayo Perico Soygunu isimli bu genişleme paketi, Rockstar’ın  internet sitesinde bu şekilde ifade ediliyor, “Güvenlik bakımından dünyanın en iyisi olan gizli adalarından Cayo Percio’ya  girmek için bir yol bulmak tamamen sana bağlı. Burada yer alan tüm güvenlik önlemlerini devre dışı bırak, yanına alabildiğin kadar değerli eşyaları alarak al ve kaç.” 

Siz de Grand Theft Auto Online oynuyorsanız 15 Aralık’ta çıkan bu güncellemeye şimdiden hazırlanın. 

ETİKETLER:
Merhabalar ben Mert 21 yaşındayım. Bilgisayar Programcılığı okudum şuan bir şirkette front end uzmanı olarak görev almaktayım. Bunun yanı sıra teknolojiye oldukça meraklıyımdır ve 4 seneden beridir editörlük yapmaktayım.
YORUMLAR


Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.