Android İçin Yasaklı Sitelere Giriş Uygulamaları

Android İçin Yasaklı Sitelere Giriş Uygulamaları
21 Haziran 2021 20:25 | Son Güncellenme: 8 Nisan 2023 01:41

Android cihazlarda yasaklı sitelere giriş uygulamaları hangileridir? Diye merak mı ediyorsunuz bu yazımızda bu sorunuza cevap vereceğiz.

Android cihazlarda yasaklı sitelere giriş uygulamaları hangileridir? Yasaklı sitelere erişim sağlamak bir ihtiyaçtır. Ülkemizde bir çok yabancı ve önemli olan sitenin yasaklı olması ve bu sitelere erişmemiz gerekmesi durumunda yardımımıza VPN uygulamaları yetişiyor. Bu uygulamalar sayesinde yasaklı olan her siteye erişim sağlayabilirsiniz. Hangi site olduğunun hiçbir önemi yok.

VPN Nedir?

VPN uygulamaları uzaktan bir erişimde bulunarak sizi başka bir ülkenin sunucusuna atar. Ve attığı bu sunucuda sizin girmek istediğiniz site serbesttir. Ve siteye rahatlıkla erişim sağlayabilirsiniz. Özetle VPN uygulamaları yasaklı sitelere giriş uygulamalarıdır. Biz bu yazımız da sizlere android işletim sistemine sahip cihazlar için olan VPN uygulamalarını tanıtacağız.

Opera Tarayıcı

Opera Tarayıcı aslında adı üstünde bir tarayıcıdır. Ancak bu tarayıcının güzel yanı kendi içerisinde ücretsiz bir VPN barındırıyor olmasıdır. Tarayıcı içinden kontrol edilebilen bu VPN opera tarayıcıyı android için yasaklı sitelere giriş uygulaması yapar.

Hideman VPN

Tartışmasız Hideman VPN android için en iyi VPN uygulamasıdır. Kolay ara yüzü kolay kullanımı ve hızlı olması ile bilinen bu uygulamayı kullanarak istediğiniz her türlü siteye sınırsız erişim sağlayabilirsiniz. Kullanımı çok ama çok kolay olan bir uygulamadır.

Betternet VPN

Bu uygulama hem Android hem İOS işletim sistemli cihazlar için olsa da biz  sizlere bu uygulamadan bahsedelim. Çünkü kendisi hem çok küçük bir boyuta sahiptir. Hem de kullanımı çok hızlı. Anında başka bir ülkenin serverlarına erişim sağlayabiliyor.

Hotspot Shield VPN

Bu VPN uygulaması çok iyi olmakla bilinir. Neredeyse profesyonel bir biçimde çalışır. 30 günlük deneme süresi sonrası sizden aylık bir abonelik talep etmekte ancak bu aboneliğin fiyatı çok düşük bir miktar o yüzden bu uygulama android yasaklı sitlere giriş uygulamaları arasında iyi bir yere sahip olmayı hak ediyor.

Bu yazımızda da sizlere en iyi VPN uygulamalarını tanıttık. Sizde bu uygulamaları kullanarak istediğiniz sitelere giriş yapabilirsiniz.

 

ETİKETLER: , ,
Merhaba! Ben Emrah, BTnet.com.tr'nin teknoloji yazarıyım. Sizler için en güncel teknoloji haberlerini paylaşıyorum. Amacım, sizleri teknoloji dünyasının heyecanına ortak etmek ve bilgiyle buluşturmak.
YORUMLAR


Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.