Samsung Galaxy A32 5G Tasarımı Ortaya Çıktı!

Samsung Galaxy A32 5G Tasarımı Ortaya Çıktı!
27.11.2020
ABONE OL

Güney Kore asıllı şirket, 2021 yılının başlarında çıkarmayı düşündüğü bazı telefonları açıklamaya başladı. Fakat  hem Galaxy A12 hem de Galaxy A02 LTE bağlantısıyla sınırlı. Bu modeller dışında 2021 yılında çıkması beklenen Galaxy A32 5G’nin  fiyatının oldukça uygun olacağı iddia ediliyor. Dün ortaya çıkan sızıntı ile birlikte,  Galaxy A32 5G’ye ait olduğu belirtilen telefon kılıfları paylaşıldı. Bu sayede telefonun tasarımı az da olsa belli oldu.

Samsung Galaxy A32 5G Tasarımı Sızdırıldı!

2021 yılının uygun fiyatlı telefonları arasında yer alması beklenen Galaxy A32 5G‘nin tasarımı hakkında sızıntı ortaya çıktı. Modele ait olduğu iddia edilen kılıflar paylaşılmış. Görüntülerin doğru olduğunu kabul edersek, kılıf tasarımına baktığımız zaman arka kısımda yer alan üç kameranın kare veya dikdörtgenin içinde olmadığını görüyoruz. Lakin paylaşılan bu görüntüler cihazın son hali olmayabilir. Model farklı bir kamera kurulumu ile de karşımıza çıkabilir. Fakat her ne olursa olsun gelen sızıntılar sonucunda bu modelde, 48 MP ana kameraya, 8 MP ultra geniş açı ve 2 MP derinlik sensörü içeren üçlü bir kamera kurulumu bulunacak.

Sızıntılardaki görsellere baktığımız Galaxy A32 5G’nin Infinity-U ekran ile kullanıcıların karşısına çıkacak gibi görünüyor. Bunun yanı sıra cihazda yandan monte edilmiş bir parmak izi tarayıcısı olacak. Ses seviye tuşları ise sağ kısımda yer alacak. Alt kısımda ise hoparlör ve USB-C bağlantı noktası yer alacak.

ETİKETLER:
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.