R10.Net Davetiyesiz Üyelik Yeniden Aktif!

R10.Net Davetiyesiz Üyelik Yeniden Aktif!
26 Aralık 2020 08:20 | Son Güncellenme: 8 Nisan 2023 02:00

Türkiye’nin en iyi Webmaster forumu olan R10.net sitesinde davetiyesiz üyelik alımı kısa süreliğine aktif olmuştur. Normalde  davetiye sistemi ile üye olabileceğiniz r10.net sitesine artık kolay bir şekilde davetiye olmadan üyelik açabilirsiniz. Tek yapmanız gereken size iletilen şartları yerine getirmek olacaktır.

R10.net’in kurucusu Coşkun Çetin “Evlerinden iş yapmak zorunda kalan insanlar sosyal medya hesaplarımıza R10.net’e üye olabilmek için çok fazla talepte bulunuyorlar. Pandemi sürecinin uzamasından dolayı Freelance iş yapmak isteyenler için 01.01.2021 tarihine kadar üyeliği davetiyesiz olarak aşağıdaki şartlar ile birlikte aktif hale getirdik;  şeklinde açıklama yapmıştır. 

R10.net Davetiyesiz Üyelik Şartları Nelerdir ?

r10.net uyelik

1. Üyelik formunu doğru bilgilerle tamamlayın. Çünkü her şey onaydan geçecek. Yanlış girilen bilgiler otomatik T.C kimlik kontrolü sırasında sorun yaratır ve üyeliğiniz tamamlanmaz. E-mail adresiniz sürekli kullandığınız bir adres olmalı. Üyelik girişlerinde Kullanıcı Adı yerine email kullanılmakta.

2. Boş bir kağıda üstteki örnek gibi en üste R10.Net yazıp altına üye olmak istediğiniz günün tarihini yazın. Bu kağıtla birlikte Yüzünüzün net gözükeceği şekilde çektiğiniz Özçekim ( Selfie ) Fotoğrafınızı Öz Çekim alanından “Dosyayı Seçin” kısmına yükleyin. Öz çekim yükleme alanının hemen altında bulunan uyarıları dikkatlice okuduktan sonra KVKK metnini kabul ederek kayıt formunu doldurup işlemlerinizi tamamlayın.

3. Formu tamamen bitirip tamamladıktan sonra hesabınıza Giriş yapın ve ardından telefon doğrulamanızı yapın.

4. Üyeliğinizin aktifleşmesi için Mail’e gelecek olan aktivasyonu tıklayın.

5. Yöneticilerimiz tarafından manuel kontrol sonrası onaylama, yeniden resim isteme talebi yada üyelik kabul edilmeme durumu size gün içerisinde SMS olarak bildirilecektir. Eğer olumsuz olursa yüklediğiniz fotoğraf ile ilgili bir sıkıntı var demektir tekrar giriş yaparak yeni fotoğraf yükleyebilirsiniz.

6. Talebiniz değerlendirmeye alındıktan sonra SMS olumlu gelir ise üyeliğiniz onaylanmış demektir. R10.Net’e E-mail adresiniz ve belirlediğiniz şifre ile giriş yapın. Sonrasında karşınıza sms onay ekranı çıkacak telefon numaranızı doğru girdiğinizden emin olduktan sonra SMS doğrulama işlemini yapmalısınız.

SMS doğrulama işlemini yapmadan hiçbir sayfaya giriş izniniz bulunmaz. tüm şıkları doğru şekilde yapan herkesin üyelikleri onaylanacaktır.

Türkiye’nin en çok tercih edilen forumlardan biri olan R10.net davetiyesiz üyeliği aktif etmesiyle birlikte çekiliş ile bir çok hediyeler verecektir. 

r10 net hediye r10 net hediye 2 r10 net hediye 3 r10 net hediye 4 r10 net hediye 5

R10.net Manuel üyelik ve çekiliş konusu için tıklayın : R10.net

ETİKETLER: , ,
Merhaba! Ben Emrah, BTnet.com.tr'nin teknoloji yazarıyım. Sizler için en güncel teknoloji haberlerini paylaşıyorum. Amacım, sizleri teknoloji dünyasının heyecanına ortak etmek ve bilgiyle buluşturmak.
YORUMLAR


  1. fikral dedi ki:

    Grafik ve tasarım hizmetleri