Playstation Plus Haziran 2023 Oyunları Açıklandı!

Playstation Plus Haziran 2023 Oyunları Açıklandı!
16 Haziran 2023 21:38

Playstation Plus, her geçen ay heyecan verici oyunlarla abonelerini sevindirmeye devam ediyor. Sony’nin abonelik bazlı hizmeti olan Playstation Plus, Xbox Game Pass’a benzer bir deneyim sunarak her ay oyun kütüphanesine yeni oyunlar ekliyor. Haziran ayı için Playstation Plus Essential ve katalog içerisine eklenecek ücretsiz oyunlar da sonunda açıklandı.

Playstation Plus Haziran 2023 Oyunları

Geçtiğimiz ay Playstation Plus‘a eklenecek oyunlar arasında Watch Dogs Legion, Tomb Raider Definitive Edition, Rise of the Tomb Raider 20 Year Celebration, Shadow of the Tomb Raider, Dishonored 2 ve Wolfenstein Youngblood gibi harika yapımlar bulunuyordu.

Şimdi ise gözlerimizi Haziran ayının oyun kataloğuna çeviriyoruz. Bu ayın en dikkat çeken oyunları arasında Far Cry 6, NBA 2K23 ve Deus Ex: Mankind Divided yer alıyor. Bu oyunlar kesinlikle kaçırılmaması gereken yapımlar arasında.

Haziran 2023’te Verilecek Tüm Oyunlar

Bu ay Playstation Plus Essential ve katalog içerisine eklenecek oyunlar, 20 Haziran Salı günü indirmeye açılacak. İşte Haziran 2023’te verilecek tüm oyunlar:

Katalog İçerisine Eklenecek Oyunlar:

 1. Far Cry 6: (PS4/PS5)
 2. Teenage Mutant Ninja Turtles: Shredder’s Revenge: (PS4/PS5)
 3. Rogue Legacy 2: (PS4/PS5)
 4. Inscryption: (PS4/PS5)
 5. Soulstice: (PS5)
 6. Tacoma: (PS4)
 7. Deus Ex: Mankind Divided: (PS4)
 8. Killing Floor 2: (PS4)

Haziran 2023 PS Plus Essential Oyunları:

 1. NBA 2K23: (PS4, PS5)
 2. Jurassic World Evolution 2: (PS4, PS5)
 3. Trek to Yomi.: (PS4, PS5)

Playstation Plus abonesiyseniz, bu oyunları kaçırmamak için hazırlıklı olun! 20 Haziran Salı gününden itibaren oyunları indirebilir ve keyifle oynamaya başlayabilirsiniz. Unutmayın, bu ücretsiz oyunları sadece aboneler indirebilir, bu yüzden Playstation Plus’a hemen abone olmayı düşünebilirsiniz.

Yeni oyunlarla dolu bir Haziran ayı sizi bekliyor. Keyifli oyun deneyimleri dileriz!

ETİKETLER:
Merhaba! Ben Emrah, BTnet.com.tr'nin teknoloji yazarıyım. Sizler için en güncel teknoloji haberlerini paylaşıyorum. Amacım, sizleri teknoloji dünyasının heyecanına ortak etmek ve bilgiyle buluşturmak.
YORUMLAR


Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.