İnstagram Video İndir

İnstagram Video İndir
20 Mayıs 2022 08:42 | Son Güncellenme: 8 Nisan 2023 02:29

Son dönemlerin en popüler sosyal medya uygulamaları arasında yer alan İnstagram’da gördüğünüz videoları İnstagram video indir adımlarını takip ederek kolayca indirebilirsiniz. Çevrimiçi olarak görüntüleyebildiğiniz her videoyu, cihazlarınıza indirdikten sonra internet bağlantınızın olmadığı yerlerde bile görüntüleyebilirsiniz.

İnstagram Video İndirme

İnstagram video indir adımları birçok farklı formata sahip videoları saniyeler içinde indirmenizi sağlar. Uygulama içerisinde görüntülenen her türlü video içeriği cihazlarınıza indirmek için şu adımları takip edebilirsiniz;

 • Akıllı telefonunuzdan İnstagram uygulamasını açın.
 • İndirmek istediğiniz video görüntüsünü ekrana getirin.
 • Videonun sağ üst köşesinde bulunan üç nokta simgesine tıklayın.
 • Açılan yan menüden “Bağlantıyı Kopyala” seçeneğini tıklayın.
 • Tıkladıktan sonra link otomatik olarak cihazınızın hafızasına kaydedilecektir. Ardından video içerik indirmek için tercih edeceğiniz indirme sitesini açın.
 • Kopyaladığınız linki ekranda yer alan ilgili indirme kutucuğuna yapıştırın.
 • İndirme sonrası videonun hangi klasöre kaydedileceğini seçin.
 • İndirme işlemini başlatın.

instagram video indir

İndirme işlemi sorunsuz bir şekilde tamamlandıktan sonra istediğiniz vidoyu çevrimdışı durumda bile rahatça izleyebilirsiniz.

İnstagram Video İndirme Seçenekleri

İnstagram video indir işlemleri genelde yan uygulamalar yardımı ile gerçekleşir. İnstagram’da şu ana kadar gelen özellikler arasında direkt olarak video indirme seçenekleri yer almaz. Bunun İçin Videoindir sitesi üzerinden anlatım yapalım ve bu nedenle yardımcı uygulamalar kullanarak indirme işlemini gerçekleştirmeniz gerekir. İnstagram video indir seçenekleri tercih edeceğiniz sitelere göre değişir. Güvenilir sitelerden yardım alarak farklı indirme seçeneklerini değerlendirebilir ve istediğiniz içeriğin kolayca cihazlarınıza indirilmesini sağlayabilirsiniz.

İnstagram Video İndir Ücretli Mi?

İnstagram video indir işlemleri eğer güvenilir siteler aracılığı ile yapılırsa son derece güvenilirdir. Bu konuda güvenliğinizi sağlamak için aşağıdaki adımlara dikkat etmeniz önerilir;

 • İnstagram video indir hizmeti veren siteler ile hesap bilgilerinizi paylamayın.
 • İnstagram’a hesap şifrenizi asla başkalarına vermeyin.
 • İnstagram video indir işlemi sırasında kimlik bilgilerinizi asla site ile paylaşmayın.
 • Hizmet sonrasında da kullanıcılarına online danışma hizmeti veren siteleri tercih ederek İnstagram video indir işlemini gerçekleştirin.

İnstagram Video İndir Yasal mı?

İnstagram video indir işlemi için tercih edeceğiniz site yasal ise bu işlemi de yasal bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Genelde İnstagram video indir seçenekleri herhangi bir yasal soruna yol açmaz. Bu nedenle güvenli koşullarda yasal şekilde içerikleriniz indirebilirsiniz.

İnstagram Video İndirmek İçin Tıklayınız.  https://www.videoindir.org/instagram-video-indir/

 

ETİKETLER:
Merhaba! Ben Emrah, BTnet.com.tr'nin teknoloji yazarıyım. Sizler için en güncel teknoloji haberlerini paylaşıyorum. Amacım, sizleri teknoloji dünyasının heyecanına ortak etmek ve bilgiyle buluşturmak.
YORUMLAR


Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.