İndirimli Youtube Premium Nasıl Alınır? %50 İndirimli Youtube Premium Alma Yöntemleri

İndirimli Youtube Premium Nasıl Alınır? %50 İndirimli Youtube Premium Alma Yöntemleri
1 Ocak 2022 14:03 | Son Güncellenme: 8 Nisan 2023 02:05

Youtube ücretli abonelik sistemine geçişi 2014 yılında denemiş, 2018 yılına kadar farklı altyapılarla sistemini revize etmişti. 2018’in Mayıs ayında ise Youtube Premium marka adıyla ücretli abonelik servisini uygulamaya aldı. Bu uygulamayla birlikte Youtube’de pek çok özellikten faydalanabilmek ve özel hizmet alanlarına erişim imkanı elde ediliyor. Aylık abonelik sisteminde ücretlendirmenin bulunduğu Youtube Premium özelliğinin avantajlarından yararlanmak için aylık ödeme yapılması gerekiyor. Çeşitli finans ve bankacılık kuruluşları da düzenledikleri kampanyalarıyla indirimli Youtube Premium aboneliği alma imkanı sağlıyor.

Youtube Premium aboneliğini indirimli olarak almak için farklı markaların kampanyalarından yararlanılabilir. %50’ye varan indirim fırsatı sunan kampanyalar sayesinde çok ekonomik şekilde Youtube Premium özellikleri kullanılmaya başlanabiliyor.

Youtube Premium Avantajları

Youtube Premium özellikle mobil kullanıcılara önemli avantajlar kazandırıyor. Youtube Premium aboneliği olan kullanıcılar;

  • Youtube videolarını reklamsız izleme
  • Youtube videolarını arka planda oynatma(mobil için)
  • Youtube videolarını sınırsızca indirme
  • Youtube Originals içeriklerine erişim
  • Youtube Music Premium ve Youtube Kids ile internete bağlı değilken müzik dinleme

Gibi avantajlardan yararlanabiliyor. Tüm bunlardan yararlanabilmek için aylık ücretlendirmeyle Youtube hesabının Premium hesaba yükseltilmesi gerekiyor. Youtube aboneliğini standart ücretlendirmeye göre daha ekonomik şekilde premiuma yükseltmek mümkündür. Bunun için kullanılabilen indirimli Youtube Premium kampanyaları kullanılabilir.

İndirimli Youtube Premium Nasıl Alınır?

Youtube Premium ilk tanıtım döneminde kullanıcılarına servisi denemeleri için 1 aylık ücretsiz Premium aboneliği sunuyor. Ancak ilk ay sonu itibariyle standart tarifeden ücretlendirmeye başlıyor. Youtube’nin sunduğu Premium özelliğinde standart tarifenin dışında öğrenci ve aile tarifeleri de bulunuyor.

Bu ücretlendirmeyi daha makul seviyelere çekebilmek mümkündür. İndirimli tarifeyle Youtube Premium’u daha avantajlı kullanabilme imkanından farklı alternatifler üzerinden yararlanılabilir. İndirimli Youtube Premium kampanyası ile %50 indirim elde edilebiliyor.

%50 Youtube Premium indirimden yararlanabilmek için ödemeyi;

  • Papara,
  • CepteTEB,
  • Enpara,

Kanalları üzerinden yapmak gerekiyor. Bu dijital bankacılık kuruluşlarında hesabı veya kredi kartı bulunan kullanıcılar, Youtube Premium aboneliğini %50 indirimli olarak alabiliyor.

Papara, Enpara ve Cepteteb banka kartı/kredi kartı/sanal kart ile ödeme yapılmalıdır. Yapılan Youtube Premium ödemelerinin yarısı hesaba/karta geri iade ediliyor. Papara anında iade gerçekleştirirken diğer kanallarda bu süre daha uzun olabiliyor. Böylelikle tek bir ay ücretiyle 2 aylık bir Youtube Premium aboneliği satın alabilmek mümkün oluyor. İndirimli Youtube Premium kampanyaları için belirtilen son süre bulunuyor. Ancak özellikle Papara tarafından bu kampanya süresi birkaç defa uzatıldı. Dolayısıyla 2022 indirimli Youtube Premium kampanyası şeklinde uygun fiyatlara Premium yükseltme yapmaya devam edilebilecek.

Öğrenciler İçin Youtube Premium İndirimi

Öğrenciler Youtube Premium’u daha uygun fiyatlara satın alabiliyor. Güncel Youtube Premium öğrenci tarifesi 9.99 TL’dir. İndirimli Youtube Premium paketiyle bunu 5 TL’ye indirebilmek mümkündür. Ancak bunun için öğrenci olunduğunu kanıtlamak gerekiyor. Bu sebeple Youtube Premium öğrenci üyeliği oluşturulurken, kullanıcıdan “öğrenci belgesi” veya “edu uzantılı e-posta” ibrazı isteniyor.

 

ETİKETLER: ,
Merhaba! Ben Emrah, BTnet.com.tr'nin teknoloji yazarıyım. Sizler için en güncel teknoloji haberlerini paylaşıyorum. Amacım, sizleri teknoloji dünyasının heyecanına ortak etmek ve bilgiyle buluşturmak.
YORUMLAR


Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.