Her model iPhone Model İçin Teknik Servis

Her model iPhone Model İçin Teknik Servis
21 Kasım 2021 11:23 | Son Güncellenme: 8 Nisan 2023 02:26

iPhone model telefonlar ile alakalı teknik arızalar bazen can sıkıcı olabiliyor. İster telefondan kaynaklı isterseniz de kullanıcı kaynaklı tüm sorunları hızlı bir şekilde çözüyoruz. Online olarak verilen hizmetlerimiz ile birlikte kullanıcıyı memnun etmek için yoğun çaba sarf ediyoruz. Yüksek ücretler ödenerek alınan iPhone modeller ile alakalı teknik anlamda ve donanımsal anlamda uzman personellerimiz her tarz sorunları çok kısa sürede çözüyor.

iPhone teknik servis olarak hızlı ve kolay hizmetler sağlıyoruz. Farklı şehirde olsanız dahi kargo ücreti ödemiyor ve hızlıca işlemlere başlıyoruz.  Türkiye’nin her bölgesinden bizlere kargo ile cihazlarınızı gönderebilirsiniz. iPhone teknik servis işlemlerinde hiçbir şekilde müşterilere kargo bedeli ödetmiyoruz. Öncelikli olarak personellerimiz sorunu tespit ediyor ve sizlere ücretini belirtiyor. Sonrasında sizden onay gelmesi durumunda en kısa sürede etkili yollar ile iPhone modelleriniz için çalışma başlıyor.

Mağazamızda tüm iPhone ve iPad cihazların teknik servis hizmetlerini veriyoruz. Güven veren yapımız ile birlikte yılların verdiği tecrübe sayesinde tamir işlemlerinizi hızlıca ortadan kaldırıyoruz. 3 hızlı aşamada iPhone 13 ekran değişimi yapabiliyoruz. Tüm değişimler cihaz fark etmeden 6 ay süre ile firmamız tarafından garantilidir. Müşterilerimizi hiçbir zaman mağdur etmemek adına 6 ay garantili olarak hizmetler sunuyoruz. Bu sayede güven veren bir yapıya kavuşuyoruz.

Cihazlarınızı onarabilmek için piyasada bulunan en yüksek verimli üreticilerden temin edilen 1. sınıf parçaları alıyoruz. Teknisyenlerin tamamı sertifikalı bir şekilde çalışmaktadır ve sizin cihazlarınıza uzman gözüyle müdahale ederler. Bu nedenle güven veren bir yapıya sahibiz. Fiyat konusunda da her zaman uygun fiyat ve garanti hizmetleri ile birlikte müşterilerimize hizmetler sunuyoruz. Tamir işlemleri asla bütçeyi sarsmamalıdır. Bu nedenle düşük fiyat garantimiz ve müşteriye en uygun fiyat politikası ile birlikte çalışmalarımıza hız veriyoruz.

iPhone 13 teknik servis olarak onarım işlemlerinde son derece hızlı davranıyoruz. Ana kart arızaları dışında arızalara çok kısa sürelerde müdahale ediyoruz. 15 dakika ile 4 saat arasında değişen onarım hizmetlerinde bu alanda zirvede yer alıyoruz. Ana kart arızalarından önce ise tespit gerektirdiği için ana kart arızalarında süreler değişkenlik gösterebiliyor.

İşlemler esnasında değiştirilen parçalarının tamamı orijinaldir. Bu nedenle ikinci el ya da muadil ürünlerin telefonlarınıza eklenmesi mümkün değildir.  Onarım ve tamir işlemlerinin tamamını tam donanımlı teknik servislerimize yapıyoruz bu alanda teknolojiyi takip ediyor ve uzman personellerimizle sizlere kaliteli hizmetler sunuyor.

ETİKETLER: , ,
Merhaba! Ben Emrah, BTnet.com.tr'nin teknoloji yazarıyım. Sizler için en güncel teknoloji haberlerini paylaşıyorum. Amacım, sizleri teknoloji dünyasının heyecanına ortak etmek ve bilgiyle buluşturmak.
YORUMLAR


Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.