MMO Oyuncuları İçin Üretilen Razer Naga X Oyuncu Faresi Satışa Çıktı!

MMO Oyuncuları İçin Üretilen Razer Naga X Oyuncu Faresi Satışa Çıktı!
24 Ocak 2021 21:12 | Son Güncellenme: 8 Nisan 2023 01:38

Razer, oyun aksesuarları  konusunda önde gelen firmalardan bir tanesi. Razer oyuncular için birbirinden özel ekipmanlar üretmekte. Oyun aksesuarları ile ün kazanan firma bugün MMO oyuncularına özel oyuncu faresi Razer Naga X modelini duyurdu. Razer Naga X olarak isimlendirilen bu oyuncu faresi, özel aydınlatması ve ve tuş takımı ile dikkatleri üstüne çekiyor.

Razer Naga X Özellikleri Neler Olacak?

Razer’in yeni tanıtmış olduğu bu oyuncu faresi çevrimiçi rol yapma oyunları yani kısa ismiyle MMORPG‘ler için özel üretildi. Cihazın genel tasarımına göz attığımız zaman oyuncuların dikkatini çekecek şık bir tasarımı olduğunu söyleyebiliriz. Özel olarak üretilen bu oyuncu faresinde 12 farklı tuş yer alıyor. Aynı anda birden fazla tuşa basılması gereken durumlarda farenin oldukça işlevli olduğunu söyleyebiliriz. Bu özelliği bakımından Naga Trinty oyuncu faresiyle çok benzer olduğunu ifade edebiliriz.

Razer Naga X

Naga X, ağırlık bakımından da Naga Trinty daha hafif ve oldukça taşınılabilir. Naga X‘in en fazla hassasiyeti 18.000 DPI‘a kadar çıkabilmekte. Ayrıca bu farede bir çok diğer farelerde olmayan yeni bir 5G gelişmiş optik sensör yer almakta. Eski modelin 50 milyon tıklamaya kadar ömrü vardı. Fakat yeni bu modelde bu konu üzerinde de durulmuş ve bu sayı 70 milyon tıklamaya çıkmış. Cihazın ayrıca aydınlatmaları yardımcı bir programla birlikte ayarlanabilmekte. Yani aydınlatmayı istediğiniz renge ayarlayabilirsiniz. Naga X, Razer‘ın resmi mağazasında 499 Yuan(77$) fiyat etiketine sahip.

ETİKETLER: ,
Merhabalar ben Mert 21 yaşındayım. Bilgisayar Programcılığı okudum şuan bir şirkette front end uzmanı olarak görev almaktayım. Bunun yanı sıra teknolojiye oldukça meraklıyımdır ve 4 seneden beridir editörlük yapmaktayım.
YORUMLAR


Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.