Gain Nedir, Nasıl Kullanılır, Nereden İndirilir?

Gain Nedir, Nasıl Kullanılır, Nereden İndirilir?
19 Ocak 2021 15:47 | Son Güncellenme: 25 Şubat 2024 11:44

Gain Nedir, Nasıl Kullanılır, Nereden indirilir? 2020 yılının son günlerini yaşamış olduğumuz bu günlerde birçok dijital platformun yayın hayatına başlayacağı bilinmektedir. Dijital yayın platformları ile birlikte birçok kişi evinden dilediği ve istediği programı anında izleyebilmektedir. Son dönemlerde oldukça artış gösteren dijital yayın platformları kendi aralarında da birçok rekabet ortamına sebep olmuştur.

Gain, yeni yıl ile birlikte yayın hayatına başlayacak olan bir başka dijital yayın platformudur. Kaliteli yapımları ile birlikte birçok kullanıcıya hitap etmeyi hedefleyen Gain yeni yıla insanların tebessüm ederek başlamasını istemektedir. Yıllardır dijital platformlar içerisinde yer alan ve milyonlarca üyesi olan Netflix tarzında bir yayın hayatı Gain içerisinde yer alacaktır. Sahip olduğu kaliteli alt yapı ve başarılı ara yüz ile birlikte birçok kişinin beğenisini kazanmış olan Gain ilk dizisi olan On Bin Adım ile ilgili fragmanlar da yayınlandı.

Gain On Bin Adım Dizisi Fragmanı Yayınlandı

Sağlık uzmanları tarafından herkese önerilen günlük en az on bin adım atılması konusuyla ilgili çekilmiş olan bir dizidir. Dizinin ilk iki bölümü platformun mobil uygulamaları üzerinden yayınlandı. Başrollerinde Engin Günaydın ve Devin Özgür Çınar gibi isimlerin yer aldığı On Bin Adım dizisi yayınlanan bölümleriyle birlikte büyük beğeni topladı.

Kısa süreli yapımlara yer verecek olan Gain, yayınlamış olduğu ilk dizisi On Bin Adım için de aynı fikre sahiptir. Kaç bölüm çekileceği hakkında net bir bilgi verilmeyen On Bin Adım yayınlanan bölümleri ile insanlara sağlık konusunda birçok mesaj veriyor. Kaliteli oyuncu ekibi ile birlikte ve vermiş olduğu mesajlar ile birlikte beğenileri toplayan dizinin yönetmeni ise Duygu Özel Meriç olarak göze çarpıyor.

 

Gain Nedir?

Gain dijital içerik platformu olarak bilinen bir yeni yapımdır. Gain şu an için aldığı karar ile birlikte sadece mobil uygulamalar üzerinden yayın yapıyor. İlerleyen zamanlar için de internet sitesi üzerinden yayın yapıp yapmayacağı da birçok kişi tarafından merak ediliyor. Birçok diğer dijital yayın platformları gibi kaliteli bir alt yapıya sahip olmasıyla birlikte uzun yıllar bu alanda yer alacağa benziyor. Sadece mobil cihazlar üzerinden yayın yapması birçok kişiyi üzerken içerdiği yapımlar ile de insanların telefonlarından da olsa izlemelerine sebep oluyor.

Kısa yapımları ile dikkat çeken Gain, yayınlamış olduğu fragmanlarla ve yapmış olduğu duyurular ile birlikte birçok kişinin ilgisini çekmeyi şimdiden başarmıştır. Gain’in sahip olduğu ve şimdiye kadar duyurusunu yaptığı programlar ve yapımlar şu şekildedir:

  • Ahmet Mümtaz Taylan’la İstanbul Hesabı
  • MFÖ Belgeseli ile Ele Güne Karşı
  • Oyunlar Holding ve Bir Şifa Bağımlısının İtirafları
  • On Bin Adım
  • Terapist

Listede yer alan birçok dizi, film ve belgesel ünlü ve başarılı isimlere ev sahipliği yapmaktadır.

Gain Nasıl Kullanılır?

Gain yayınlamış olduğu fragmanlarla birlikte oldukça ilgi çekici bulunmuştur. Gain’den faydalanmak isteyen kişiler ise üye olmak zorundadır. Çarşamba günü itibariyle yayın hayatına başlamış olan Gain, aralık ve ocak ayından itibaren net bir fiyat belirleyecek. Uygulama içerisinde yer alan programların hepsini izlemek istemeyen ve bu yüzden normalden fazla ödeme yapmak istemeyen kişiler ise içerik üzerinden ödeme yapabilecek.

Gain nasıl kullanılır sorusu da son dönemlerde sıkça sorulan sorular arasında yer almaktadır. Gain tıpkı diğer platformlar gibi kaliteli alt yapıya ve ara yüze sahip olmasıyla birlikte kullanıcılarını zorlayıcı bir kullanıma sahip değildir. Gain kullanımı oldukça basittir. Verilen listeler ve içerikler içerisinden hangisini izlemek istiyorsanız tıklayarak anında kullanıma başlayabilirsiniz.

Dilediğiniz zaman durdurma ve bir süre sonra kaldığınız yerden devam edebilme şansınızın olması da Gain kullanıcıları açısından beğenilen ve takdir edilen bir durumdur. Başarılı yapımları ve usta oyuncuları bir çatı altında toplamayı başaran Gain ilerleyen dönemler içerisinde de laptop ve PC için de internet sitesi üzerinden yayın yapmaya başlayacağının sinyallerini vermiştir.

Gain Nereden İndirilir?

Kısa süre önce yayın hayatına başlamış olan Gain şu an için sadece mobil cihazlar için hizmet vermektedir. Gain, Google Play Store içerisinde en çok indirilenler listesine girmeyi başarmıştır. Google Play Store ve App Store üzerinden uygulamayı indirmek mümkündür. Google Play Store ve App Store indirilmesi ‘’nereden indirilir’’ sorusunun tek cevabı olarak bilinmektedir.

Gain Resmi sitesi : Gain.TV

ETİKETLER: , ,
Merhaba! Ben Emrah, BTnet.com.tr'nin teknoloji yazarıyım. Sizler için en güncel teknoloji haberlerini paylaşıyorum. Amacım, sizleri teknoloji dünyasının heyecanına ortak etmek ve bilgiyle buluşturmak.
YORUMLAR


Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.