Samsung Galaxy S21 Ultra Altın Kaplamalı Özel Versiyon Çıkartıldı

Samsung Galaxy S21 Ultra Altın Kaplamalı Özel Versiyon Çıkartıldı
30 Aralık 2020 15:55 | Son Güncellenme: 8 Nisan 2023 02:08

Caviar firması Samsung’un yeni çıkarmış olduğu Galaxy S21 Ultra ürününü altın ile kapladı. 18 karat altın ile bezenmiş olan Galaxy S21 Ultra sınırlı sayıda üretilerek 63.000$ fiyat etiketine sahip olmuştur.

Dünyaca ünlü lüks üretim firması olan Caviar daha önce de birçok ürün üzerinde değişiklikler yapmıştı. Caviar firmasının üzerinde değişim yaptığı yeni ürün ise Galaxy S21 Ultra olarak dikkat çekti. Ürünü 18 karat altın ile kaplayan firma sınırlı sayıda üretim sağladı. Henüz piyasaya sürülmemiş olan model için şimdiden birçok alıcı sıraya girmiştir.

Galaxy S21 Ultra Limited Edition

Oldukça kaliteli ve dayanıklı bir ürün olarak ortaya çıkarılan Samsung Galaxy S21 Ultra Limited Edition sahip olduğu konsepte gereği özel bir tasarıma sahiptir. Arka kısmına dayanıklı bir PVD katman yerleştirilen ürünün üzerine 18 karatlık altın yerleştirilmiştir. Altın kaplamanın üzerine özel olarak işlenmiş olan 21 sayısı da ürüne ekstra şık bir görünüm kazandırmaktadır.

Amiral gemisi sınırlı sayıda üretime sahip olmakla birlikte yalnızca belirli müşterilere gönderilecek. Versiyonuna göre fiyat farkının olabileceği ürünün 128 GBlık modeli için ile belirlenen fiyatı 63.000$ olarak dikkat çekmektedir.

Samsung Galaxy S21 Ultra Özellikleri

14 Ocak 2021 tarihinde tanıtılması beklenen ürün kendisinden beklentileri de özellik olarak tamamen karşılamaktadır. Modelde dikkat çekici özellikler yer almaktadır. Ürünün sistem bilgisi ve özellikleri şu şekildedir.

  • 8 inçlik ekran
  • 120Hz
  • 108 MP gelişmiş kamera
  • 5000 mAh kapasiteli batarya
  • Hızlı şarj
  • Snapdragon 888 veya 5nm Exynos 2100 yonga seti

Ürün özellikleri dâhilinde birçok kişinin şimdiden satış listesinde kendisine yer bulmuştur. Özel üretim serisi ise sadece belirli müşterilere gönderilmekle birlikte sınırlı sayıdadır.

ETİKETLER: ,
Merhaba! Ben Emrah, BTnet.com.tr'nin teknoloji yazarıyım. Sizler için en güncel teknoloji haberlerini paylaşıyorum. Amacım, sizleri teknoloji dünyasının heyecanına ortak etmek ve bilgiyle buluşturmak.
YORUMLAR


Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.