Epic Games, 50 TL Değerindeki The Long Dark’ı Ücretsiz Yaptı

Epic Games,  50 TL Değerindeki  The Long Dark’ı Ücretsiz Yaptı
19.12.2020
ABONE OL

Her hafta birbirinden farklı oyuncuları ücretsiz bir şekilde kullanıcılara sunan Epic Games, 2020 yılının sonuna günler kala birbirinden farklı kampanyalara imza attı. Yapılacak olan bu kampanya sayesinde kullanıcılar 15 gün boyunca en az 1 ücretsiz oyunu elde edebilecek. Yani 15 gün boyunca birbirinden farklı oyunlar sunulacak. Epic Games, bu sefer farklı platformlarda yüksek fiyatlara satılan ve kendi mağazasında 50 TL fiyat etiketine sahip olan The Long Dark  oyununu ücretsiz yaptı.

The Long Dark Fragmanı Ve Hikayesi

The Long Dark’ta uzun, karanlık bir gecenin yaşandığı  bir gecede ve kutuplara yakın yerde hayatta kalmaya çalışırken, bazı yerleri de keşfetmeye çalışıyorsunuz. Oyunu oynarken elektiriğin ne büyük bir nimet olduğunun farkına varıyoruz. Oyunda rakiplerimiz envai çeşit zombiler, uçan kaçan canavarlar, mutantla falan değil. Bu oyunda rakiplerimiz soğuk ve vahşi hayvanlar. Oyunun çok iyi bir deneyim sunduğunu söyleyebiliriz. Oyunca bunun yanı sıra sınırsız hayatta kalma modunun yanı sıra hikaye modu olan Wintermute da bulunuyor.

The Long Dark En Düşük Sistem Gereksinimleri

  • İşletim Sistemi: Windows 7
  • İşlemci: Dual-Core Intel i5 CPU @ 2GHz+
  • Bellek: 4 GB RAM
  • Ekran Kartı: Intel 4xxx Series w/ 512MB VRAM veya üstü
  • Depolama: 7 GB kullanılabilir alan
  • Ses Kartı: herhangi

Oyunu almak istiyorsanız Epic Games uygulamadan sepetinize ekleyip gerekli işlemleri yapmalısınız. Herhangi bir ücret alınmıyor. Bence bu fırsatı kaçırmayın. Oyuna buradan ulaşabilirsiniz.

ETİKETLER:
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.