Call of Duty 2023’ün İlk Görüntüleri Sızdırıldı: Yeni Oyun Heyecanı Başladı

Call of Duty 2023’ün İlk Görüntüleri Sızdırıldı: Yeni Oyun Heyecanı Başladı
20 Haziran 2023 22:30

Call of Duty 2023‘e dair heyecan verici gelişmeler yaşanıyor. Oyunun ilk görüntüleri, sızıntılar aracılığıyla internete düştü. Ne yazık ki, paylaşılan görsellerin kalitesi biraz vasat olsa da, gerçek olma ihtimalleri oldukça yüksek. Bunun en büyük nedeni ise Activision’ın, söz konusu görsellerin yer aldığı orijinal tweet için telif hakkı ihlali bildiriminde bulunması oldu.

Henüz resmi bir duyuru yapılmamış olsa da, oyunun Call of Duty: Modern Warfare 3 olarak adlandırılması bekleniyor. Sızdırılan görüntüler arasında güncellenmiş Terminal ve Scrapyard haritaları dikkat çekiyor. Bu da bir sonraki oyunda Call of Duty: Modern Warfare 2’den tanıdık mekanların yer alacağı söylentilerini doğruluyor.

call of duty 2023

Ağustos’ta Duyurulabilir

Geçtiğimiz ay güvenilir sızıntılarıyla tanınan gazeteci Tom Henderson, Call of Duty: Modern Warfare 3’ün Ağustos başında duyurulacağını belirtmişti. Yeni oyunun, bir önceki bölümün doğrudan devamı niteliğinde olacağı bildiriliyor. Call of Duty 2023‘ün çıkış tarihi ise kasım ayı olarak konuşuluyor.

Oyun tutkunları için heyecan verici bir dönem başlıyor. Call of Duty serisi, her yeni sürümüyle oyuncuları kendine bağlamayı başarıyor. Kaliteli grafikler, etkileyici hikaye anlatımı ve heyecan dolu oynanışıyla bu seri, oyun dünyasında büyük bir yere sahip.

call of duty 2023 2

Call of Duty: Modern Warfare 3‘ün sızan görüntülerinden anladığımız kadarıyla, oyun yine birçok sürprizle dolu olacak. İkinci dünya savaşından modern savaşa, farklı zaman dilimlerinde geçen bu seri, oyunculara gerçekçi bir deneyim sunmayı hedefliyor.

Merhaba! Ben Emrah, BTnet.com.tr'nin teknoloji yazarıyım. Sizler için en güncel teknoloji haberlerini paylaşıyorum. Amacım, sizleri teknoloji dünyasının heyecanına ortak etmek ve bilgiyle buluşturmak.
YORUMLAR


Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.