PUBG Mobile: Oyunda Ücretsiz İfadeler Nasıl Edinilir?

PUBG Mobile: Oyunda Ücretsiz İfadeler Nasıl Edinilir?
3 Temmuz 2021 21:49 | Son Güncellenme: 8 Nisan 2023 01:44

PUBG Mobile, battle royale türündeki en tanınmış isimlerden biridir. Başlık, yüksek kaliteli grafikler, gerçek hayattan ilham alan silahlar ve çok daha fazlası gibi sürükleyici oyun içi unsurlar ortaya koyuyor.

Oyuncular, oyuncuların oyunda kullanabileceği çok sayıda ilginç ifade edinebilir. İfadeler, oyuncular için harika bir eğlence şeklidir ve oyunun en iyi dinamiklerinden biri haline gelmiştir. Bu makale, PUBG Mobile‘da ücretsiz ifadelerin nasıl alınacağına dair bazı ipuçlarını tartışıyor.

PUBG Mobile’da Ücretsiz İfadeler Almak İçin İpuçları

 # 1 Royale Pass

PUBG Mobile geliştiricileri, her yeni sezonda oyunda yeni bir Elite Royale Pass yayınlar. Royale Pass, oyunculara çok sayıda renkli kıyafet, silah görünümleri, ifadeler ve diğer öğeler sunar.

Oyuncular, Royale Pass bölümünde ücretsiz olarak çok sayıda ifade alıyor. Ancak, tüm Royale Pass ödüllerini kullanmak için Elite veya Elite Plus Royale Pass satın almanız gerekir.

Çoğu zaman, oyuncular Elite Royale Pass’ta 15. Seviye veya 50. Seviye olan belirli bir seviyeye ulaşarak ücretsiz ifadeler alırlar. Ücretsiz ifadeleri donatmanın en iyi yöntemlerinden biridir.

 

# 2 Kod Kullanma

Ücretsiz ifadeler almak için ikinci ipucu, kodların yardımıdır. PUBG Mobile, takipçilerine kıyafetler, popülerlik ve ifadeler gibi öğeleri ödüllendiren birçok kullanma kodu sunar.

Oyuncuların, ücretsiz kod kullanma kodlarını almak için YouTube ve Instagram gibi PUBG Mobile‘ın resmi sosyal medya hesaplarına göz kulak olması gerekir. Bu kodlar, diğer oyuncuları kızdırmak için kullanılabilecek benzersiz ifadeler elde etmek için faydalıdır. Oyuncular kodu bu web sitesinden kullanabilir.

 

# 3 Efsanevi Kıyafetler

Listedeki üçüncü ipucu, başlıktaki efsanevi kıyafetlerin yardımıdır. Oyunda harika duygularla gelen birçok kıyafet var.

Oyuncular, ücretsiz efsanevi kıyafetler almak için klasik bir sandık veya premium sandık gibi oyun içi kasaları açabilir. Bununla birlikte, bir oyuncunun, oyunda ücretsiz olarak almak zor olduğu için Mythic kıyafeti almakta iyi şansa sahip olması gerekir.

ETİKETLER:
Merhaba! Ben Emrah, BTnet.com.tr'nin teknoloji yazarıyım. Sizler için en güncel teknoloji haberlerini paylaşıyorum. Amacım, sizleri teknoloji dünyasının heyecanına ortak etmek ve bilgiyle buluşturmak.
YORUMLAR


Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.