Azar Hesap Silme Nasıl Yapılır?

Azar Hesap Silme Nasıl Yapılır?
15 Haziran 2022 23:11 | Son Güncellenme: 8 Nisan 2023 02:30

Azar hesap silme işlemini birkaç adımda yalnızca bir iki dakikanızı ayırarak yapmanız mümkündür. Bu işlemi yaptıktan sonra hesabınız kalıcı olarak silinecek ve kurtarmanız mümkün olmayacaktır.

Azar hesap silme işlemi birkaç adımda kolaylıkla yapabileceğiniz bir işlemdir. Türkiye’nin en yaygın arkadaşlık siteleri arasında yer alan Azar, yüzbinlerce üyeye sahip en geniş kitleye hitap eden platformlardan biridir. Kolay bir şekilde siteye üye olabileceğiniz gibi yine birkaç dakikanızı ayırarak hesabınızı silebilirsiniz.

Azar Hesap Silme

Eğer daha önce Azar hesabı açmışsanız ve şimdi bu hesabı silmek istiyorsanız, birkaç adımda hesabınızı rahatlıkla silebilirsiniz. Azar kalıcı hesap silme için yapmanız gereken ana sayfa üzerinden siteye giriş yapmaktır. Siteye girişinizi yaptıktan sonra arkadaşlar sekmesine tıklayın. Daha sonra karşınıza gelecek olan ekranın sağ altında yer alan Ayarlar sekmesine tıklayın. Daha sonra karşınıza Azar Hakkında yazısı gelecektir. Bu yazıya tıklayın. Ekrana gelen Hesabı sil seçeneğine tıklayarak hesabınızı kolaylıkla silebilirsiniz.

Azar Kalıcı Hesap Silme

Azarda hesap sil sekmesine tıkladıktan sonra, uygulama karşınıza değerli taşlar, arkadaşlarınız, iletilerinizi çıkaracaktır. Tüm bu sahip olduklarınızın kalıcı olarak silinmesini onaylamanız gerekmektedir. Eğer hesabınızı silmekten eminseniz karşınıza çıkacak olan onay penceresinden sonra Tamam seçeneğine tıklamanız gerekmektedir.

Azar Silinen Hesabı Kurtarma

Azar silinen hesabı kurtarma pek mümkün değildir. Eğer hesabınızı kalıcı olarak silmişseniz ve size sunulan tüm sekmeleri onaylamışsanız, uygulama size hesabınızı sildikten sonra değerli taşlarınızı, mesajlarınızı ve arkadaşlarınızı kalıcı olarak silmek için emin olup olmadığınızı sorar. Eğer size birkaç kez sorduktan sonra yine de hesabınızı silmeyi tercih ederseniz, hesabınız kalıcı olarak silinecektir. Bu hesabı kurtarma gibi bir durum söz konusu olmayacaktır. Yapmanız gereken yeni bir hesap açarak tekrar Azar üyesi olmaktır.

Azar aynı zamanda bazı üyelerinin hesaplarını belirli durumlarla karşılaşması durumunda askıya da almaktadır. Eğer sürenizin ne zaman sona ereceğini merak ediyorsanız, keşfet butonuna tıkladıktan sonra ekranı sola kaydırarak bu süreyi görebilirsiniz. Azar hesap nasıl silinir merak ediyorsanız, birkaç adımda bu işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

 

ETİKETLER:
Merhaba! Ben Emrah, BTnet.com.tr'nin teknoloji yazarıyım. Sizler için en güncel teknoloji haberlerini paylaşıyorum. Amacım, sizleri teknoloji dünyasının heyecanına ortak etmek ve bilgiyle buluşturmak.
YORUMLAR


Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.