TikTok Çok Hızlı Takip Ediyorsun Hatası Nasıl Çözülür?

TikTok Çok Hızlı Takip Ediyorsun Hatası Nasıl Çözülür?
26 Şubat 2022 10:08 | Son Güncellenme: 8 Nisan 2023 02:01

TikTok kullanıcıları çok hızlı takip ettikleri zaman hata ile karşılaşabiliyor. Bu hatayı gidermek için bazı yöntemler var. Bunlardan en çok tercih edileni 30’dan fazla takip etmemektir. Ayrıca TikTok hesabınızdan çıkış yapıp yeniden girmeyi deneyebilirsiniz.

TikTok çok hızlı takip ediyorsun hatası sık sık veriyor. Uygulama kullanıcıları bu durumu nasıl çözecekleri hakkında çeşitli araştırmalar yapıyor. Öncelikle TikTok günümüzün en popüler 15 saniyelik bir video çekme uygulamasıdır. İnsanlar burada çektikleri videolar paylaşarak etkileşim içerisine girmektedir. Eğer sizde hızlı bir şekilde takip ettiğinize yönelik bir hata alıyorsanız bir saat içerisinde 30^dan fazla hesabı takip etmeyi bırakın. Ayrıca TikTok hesabınızdan çıkış yapın ve yeniden girin. Bu sorunu TikTok destek ekibine bildirerek kısa sürede çözüme kavuşmasını sağlayabilirsiniz.

TikTok çok hılzı takip ediyorsun hatasının ne zaman düzeleceği ile ilgili bir bilgi yoktur. Takip sınırını aşma miktarına orantılı bir şekilde hata alacaksınız. Ancak en etkili yöntem destek ekibini bilgilendirmektir.

TikTok Hızlı Takip Etme Sorunu

Her sosyal medya uygulamasında olduğu gibi TikTok’ta da takip etme sınırı bulunuyor. Sınırlı sayıda takip edebilir, beğeni yapabilir ve yorum yapabilirsiniz. TikTok’un algoritması Instagram ile aynıdır. Hızlı takip ettiğiniz için spam yersiniz. Bu sebeple TikTok algoritması işlemlerinizi durdurmaktadır.

TikTok Çok Hızlı Takip Ediyorsun Nedenleri

  • Canlı yayında spam takip
  • Profilden takip etme
  • Sınırlama ve yasaklamalar
  • Hızlı ve spam takip

Burada dikkat etmeniz gereken en önemli husus ‘’Takip Et’’ butonuna her bastığınızda 20 dakika ve 20 dakikadan fazla basmamaktır. Dolayısı ile 20 dakikada 1 kişiyi edebilirsiniz. Bu şekilde hem sağlıklı hem de verimli bir uygulama kullanıcısı olursunuz. Aksi taktirde spam yediğiniz zaman ne zaman kalkacağı net bir süre dahilinde değildir.

‘’TikTok’da çok fazla takip etmediğim halde spam yedim?’’ gibi sorular da merak ediliyor. Eğer böyle bir sorun ile karşılaşıyorsanız muhakkak TikTok destek ekibini bilgilendirmelisiniz. Unutmayın ki TikTok takip etme sınırı 20 kişidir. Eğer art arda 20’den fazla kişiyi takip ederseniz kesinlikle spam yersiniz.

 

ETİKETLER:
Merhaba! Ben Emrah, BTnet.com.tr'nin teknoloji yazarıyım. Sizler için en güncel teknoloji haberlerini paylaşıyorum. Amacım, sizleri teknoloji dünyasının heyecanına ortak etmek ve bilgiyle buluşturmak.
YORUMLAR


Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.