Amazfit GTS 2e ve GTR 2e Akıllı Saatlerini Duyurdu! İşte, Amazfit GTS 2e Özellikleri

Amazfit GTS 2e ve GTR 2e  Akıllı Saatlerini Duyurdu! İşte, Amazfit GTS 2e Özellikleri
15.12.2020
ABONE OL

Son zamanların en popüler akıllı saat üreticileri arasında yer alan Amazfit, kısa süre önce farklı zevklere hitap eden  GTS 2 ve GTR 2 modellerini tanıtmıştı. Bu akıllı saatlerin gördüğü ilgiden ve satış rakamlarından oldukça memnun olan şirket, şimdi ise daha fazla kullanım ömrü sunan ve daha farklı özelliklere sahip olan GTS 2e ve GTR 2e  modellerini duyurdu.

Amazfit’in yeni duyurmuş olduğu bu iki model aslında orjinal modeller ile temel olarak aynı özelliklere sahip. Ufak bir örnek vermemiz gerekirse , GTS 2e, GTS 2’nin kullanmış olduğu bataryayı kullanıyor. Fakat geliştirici ekip GTS 2’de bulunan Wİ-Fİ özelliğini kaldırmış bu sayede GTS 2e’nin 24 güne kadar kullanılmasına olanak sağlamış. Lakin akıllı saatin tüm özelliklerini açık bir şekilde kullanırsanız en fazla 14 günlük bir kullanım süresi sunabiliyor.

amazfit-gts-2e-ve-gtr-2e

Amazfit GTS 2e ve GTR 2e

Amazfit GTS 2e ve GTR 2e Orjinal Modellerle İle Aynı Tasarıma Sahip!

Amazfit mühendislerinin GTS 2 ve GTS 2e modelleri üzerinde yapmış olduğu değişiklikler,  GTR 2 ile GTR 2e  arasında da mevcut. AMOLED ekranın kullanıldığı yeni model, orjinal saate olduğu gibi 471 mAh kapasiteli bir bataryadan güç alıyor. Bu batarya GTR 2’den kaldırılan özellikler sayesinde 10 gün daha fazla bir kullanım ömrü sunuyor.

Amazfit GTS 2e ve GTR 2e Fiyatı

Amazfit’in yapmış olduğu açıklamaya göre yeni iki modeli de 120 dolar  yani vergiler hariç yaklaşık olarak 940 TL civarında. 24 Aralık’ta piyasadaki yerini almaya başlayacak bu modellerin Türkiye pazarına girip, girmeyeceği hakkında ise henüz kesin bir bilgi mevcut değil.

ETİKETLER:
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.