Youtube Video indirme Nasıl Yapılır?

Youtube Video indirme Nasıl Yapılır?
16 Aralık 2020 13:07 | Son Güncellenme: 8 Nisan 2023 01:48

Youtube Video indirme Nasıl Yapılır?

Uzun seneler geçmesine rağmen kalitesinden ödün vermeyerek her zaman en çok tercih edilen video izleme ve yükleme platformu unvanını elinde tutan Youtube’ da hiç tahmin edemeyeceğiniz kadar video bulunmakta. Bu videolara erişmek gerçekten her ne kadar kolay olsa da bir anda farklı farklı videolara ulaşmak biraz zor. Çünkü dediğimiz gibi tahmin edilemeyecek kadar çok videoyu bünyesinde barındırıyor.

Bu içeriğimizde Youtube’ da beğendiğiniz bir videoyu nasıl indireceğinize dair bilgiler vereceğiz. Youtube’da video indirme nasıl yapılır? Diye soru soran herkes cevabını buradan rahatlıkla bulabilir.

Tüm dünyada büyük bir üne sahip olan video paylaşma ve izleme sitesi Youtube, içerik üreticileri tarafından atılan videoların haklarını başarılı bir şekilde korumak amacıyla indirilmesine izin vermemektedir. Youtube kullanıcıları da bu konuyla alakalı bir gelişme yaşanmasını istiyor. Yani videoları başarılı bir şekilde indirmeyi amaçlıyorlar. Burada yer alan bilgilerle Youtube’ dan video indirme işlemini yapabileceksiniz.

Windows, Mac OS X, Android ve iPhone gibi farklı platformlar üzerinden farklı taktikler kullanarak Youtube’den video indirme işlemini yapmanız mümkündür. Detaylı bir şekilde bu yöntemleri sizlere aktaracağız ve sizler de sağlıklı bir şekilde dilediğiniz videoyu cihazınıza Youtube üzerinden indirebileceksiniz.

YOUTUBE VİDEO İNDİRME İŞLEMİ NASIL YAPILIR? 

Youtube’a girişinizi yapın. Youtube üzerinden istediğiniz videoyu aratarak, videoyu açın. Video sayfasının bağlantısına gelerek, www.youtube.com yazan bölgede bulunan Youtube ile öncesinde yer alan nokta arasına vd yazın ve Enter tuşuna basın. Bu işlemleri yapmanızın ardından önünüze gelecek sayfada indirmeyi amaçladığınız videonun uzantısını ve kalitesini seçerek indirme işlemini gerçekleştirin.

 

ETİKETLER:
Merhaba! Ben Emrah, BTnet.com.tr'nin teknoloji yazarıyım. Sizler için en güncel teknoloji haberlerini paylaşıyorum. Amacım, sizleri teknoloji dünyasının heyecanına ortak etmek ve bilgiyle buluşturmak.
YORUMLAR


Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.