Ünlü Youtuber Reynmen

Ünlü Youtuber Reynmen
26 Şubat 2022 22:56 | Son Güncellenme: 8 Nisan 2023 02:25

Ünlü Youtuber Reynmen

Asıl adı Yusuf Aktaş olan Reynmen, 6 Aralık 1995 tarihinde İstanbul’ da doğmuştur. Aslen Sivaslı olan Reynmen, meslek lisesinde başladığı eğitimini Başakşehir Lisesine geçtikten sonra açık öğretim lisesi üzerinden tamamlamıştır.

Lise eğitimi sonrasında babası ile birlikte meyve ve sebze ticareti ve pazarcılık yapan Reynem, ardından girdiği üniversite sınavında İstanbul Aydın Üniversitesi Radyo ve Televizyon Programcılığı bölümünü kazanmış, bir süre burada okuduktan sonra İstanbul Nişantaşı Üniversitesi’ nin aynı bölümüne geçiş yapmıştır.

ÇEKTİĞİ VİDEOLAR İLE BİR ANDA POPÜLER OLDU
Okul yaşantısının yanı sıra sosyal medyaya da çok fazla ilgisi olan Reymen, Scorp isimli video paylaşım platformu üzerinden çektiği videoları paylaşarak ve canlı yayın yaparak kısa sürede sosyal medya fenomenleri arasına girmeyi başarmıştır.

Popülerliği artınca Youtube platformuna geçiş yapan Reynmen, Berkcan Güven ile #Biziz adından bir şarkı yaparak platformdan yayınlamıştır. Ünlü Youtuber Enes Batur’ un bir şarkısında kendi adını geçirmesinin ardından “Enes Batur’ u Aradım” adında bir video çeken Reynmen, bu video sayesinde 400 binden fazla abone kazanmıştır.

EZAN TARTIŞMASI OLAY OLDU

2019 yılında yaptığı “Ela” isimli şarkı ile Youtube’ da en çok izlenen şarkıcı olmayı başaran Reynmen, ünlülerin izleme sayısı sahtekarlığı yapmakla suçlamasına neden olmuştur. Bu iddialara tepki gösteren Reynmen, ardından Ramazan ayında çektiği bir videoda iftar saatini bekleyen insanlara karşı ezan okuması ve kendisine inanan insanlara karşı kahkaha atması nedeniyle tüm eleştiri oklarını üzerine çekmiştir.

Kaynak : Mp3 indir – Muzikmp3indir.com

Reynmen’ in Single’ ları:
“Biziz” (ft. Lil Bege) (2017)
“Yeniden” (ft. Nelon) (2017)
“Voyovoy” (ft. Veysel Zaloğlu) (2017)
“Toz Duman” (ft. Eypio) (2018)
“Derdim Olsun” (2019)
“Sen Aldırma” (ft. Bilal Sonses) (2019)
“Ela” (2019)
“Kaçamak” (ft. Ufo361) (2020)
“Aykız” (Remix) (2020)
”Az Sevdim” (ft. Özkan Meydan, Alican Özbuğutu) (2020)
”Melek” (2020)

Reynmen’e ait Mp3leri indirmek için tıklayınız.

Merhaba! Ben Emrah, BTnet.com.tr'nin teknoloji yazarıyım. Sizler için en güncel teknoloji haberlerini paylaşıyorum. Amacım, sizleri teknoloji dünyasının heyecanına ortak etmek ve bilgiyle buluşturmak.
YORUMLAR


Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.