Turkcell Salla Kazan 1 Gb Nasıl Alınır?

Turkcell Salla Kazan 1 Gb Nasıl Alınır?
18 Şubat 2022 14:43 | Son Güncellenme: 8 Nisan 2023 02:02

Telefonlarda internet kullanımı her geçen gün artmakta. Telefonların gelişmesi, telefonlarda kullandığımız uygulamanın sayısının artması ile de telefonda ihtiyaç duyduğumuz internet miktarı da her geçen gün katlanmakta. Firmalar buna çözüm olarak haftalık olarak hediyeler sunmakta. Bu bağlamda Turkcell kullanıcıları da ücretsiz olarak nasıl internet kazanacaklarını merak etmekte. Turkcell müşterilerine birçok ücretsiz seçeneği sunmakta. Bu seçeneklerin arasında bazı paketler ile birlikte haftalık ekstra internet garantisi sunması, yaptığı bazı etkinlikler ile ek internet sunması, yeni gelen müşterilerine veya yeni bir pakete geçiş yapan müşterilerine ilk aya özel internet sunması bulunmaktadır. Bunun yanında ücretsiz bir şekilde internet alabileceğiniz bir diğer yolda Turkcell’in Salla Kazan uygulamasıdır. Salla Kazan ile haftalık olarak internet paketi kazanma şansı elde edersiniz. Bunun yanında Salla Kazan ile birçok internet paketi kazanma şansınız da bulunmaktadır. Peki Turkcell Salla Kazan ile nasıl internet paketi kazanılır? Bu uygulama nasıl kullanılır?

 

Turkcell Salla Kazan Nedir? Nasıl Kullanılır?

Turkcell Salla Kazan, Turkcell’in müşterilerine sunduğu bir fırsattır. Haftada bir müşterilerine sürpriz ödüller verir. Bu ödüller bazen internet bazen dakika bazen SMS bazen ise Fizy Premium aboneliği gibi ödüller olmakta.

Salla Kazan’ı kullanabilmek için Turkcell’e ait olan Dijital Operatör uygulamasını indirmeniz gerekmekte. İndirdikten sonra;

  • Uygulamayı açın.
  • Daha sonra ekrana çıkan seçeneklerden Turkcell Dijital Operatör’ü seçin.
  • Açılan pencerenin sağ tarafında bir konuşma balonu şeklinde Salla Kazan işareti çıkacaktır bunu seçin.
  • Seçtikten sonra açılan sayfada telefonunuzu hafifçe sallayın.
  • Salladıktan sonra kazandığınız ödül ekranınızda belirecektir. Daha sonra SMS ile ödülünüz teslim edilecektir. İnternet, dakika veya SMS kazandığınız durumlarda size bilgilendirme SMS’i gelmeden kullanmaya başlamayınız. Turkcell’den kazandığınız hediyeleri kullanabilirsiniz SMS’i geldikten sonra kullanıma başlayınız.

Bu yöntem ile her hafta düzenli ödüller kazanabilirsiniz. Ödüller haftalık olarak değişecektir. Şansınız yaver giderse haftalık internet paketleri kazanma şansınız da bulunmaktadır. Bunun yanında saatlik veya 3 saatlik internet paketleri de sunulan seçenekler arasındadır.

Turkcell Salla Kazan 1 GB Nasıl Alınır?

Bunun dışında da salla kazandan internet kazanma yolları vardır. Bunlardan bir tanesi Turkcell’in 26 yaş altındaki kişilere özel sunduğu GNÇ programıdır. Bu programa katılım ücretsizdir. Bu programa katılmak için yine Turkcell’in mesajlaşma uygulaması olan Bip’i indirmeniz gerekmektedir. İndirdikten sonra;

 

  • İlk olarak uygulamaya üye olmalısınız. Telefon numaranız, adınız gibi kişisel bilgilerinizle uygulamaya üye olup uygulamayı başlatmalısınız.
  • Daha sonrasında uygulamanın üst köşesinde yer alan “keşfet” sekmesine tıklamalısınız.
  •  Açılan sayfadan Turkcell GNÇ kanalını bulup buraya giriş yapmalısınız. Bu sayede GNÇ programına ücretsiz bir şekilde kaydolabilirsiniz.

Son olarak ücretsiz 1 GB internetinizi almak için ise yine keşfet bölümünden Turkcell GNÇ’ye girip burada yer alan konuşma bölümüne GNC1GB yazıp göndermeniz gerekmektedir. Daha sonrasında kazandığınız 1 GB internet paketiniz telefonunuza tanımlanacaktır. Kazandığınız 1 GB internet 1 ay geçerli olacaktır.

Yaani ile 2 GB İnternet Kazanma

Bunun yanında yine Turkcell’e ait arama motoru olan Yaani ile de internet kazanabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken Yaani uygulamasını telefonunuza kurmaktır. Uygulamayı kurduktan sonra arama motorunda yapacağınız ilk aramadan sonra Turkcell size internet paketinizi tanımlayacaktır. Bu uygulama üzerinden de 2 GB’a varan internet paketi kazanmanız mümkün olacaktır. Turkcell Yaani uygulamasını da ücretsiz olarak sunmaktadır. Yani bu 2 GB’a varan internet paketini de ücretsiz bir şekilde kullanabilirsiniz. Sadece aramam motorunu indirip arama yapmanız internet kazanmanız için yeterli olacaktır. Ekstra bir şart bulunmamaktadır.

 

ETİKETLER:
Merhaba! Ben Emrah, BTnet.com.tr'nin teknoloji yazarıyım. Sizler için en güncel teknoloji haberlerini paylaşıyorum. Amacım, sizleri teknoloji dünyasının heyecanına ortak etmek ve bilgiyle buluşturmak.
YORUMLAR


Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.