Spotify Hikayeler Özelliğini Deniyor!

Spotify Hikayeler Özelliğini Deniyor!
29 Kasım 2020 16:44 | Son Güncellenme: 8 Nisan 2023 02:07

Hikayeler özelliği bildiğiniz üzere Snapchat’den gelen bir özellik. Bu özelliği Instagram’ın kendi uygulamasına getirmesiyle iyice popüler oldu. Aslında bu özellik Instagram kullanıcıları için oldukça uygundu lakin bazı kullanıcılar profilinde bazı fotoğrafların hep durmasını istemiyordu. Böylece paylaşılan fotoğrafların sadece 24 saat durmasını sağlayan hikayeler özelliği, kullanıcılara ilaç gibi gelmiş ve oldukça ilgi görmüştü. Lakin zaman geçtikçe bu özellik farklı platformlara da gelmeye başladı. Bu sefer ise Spotify hikayeler özelliğini deniyor!

Spotify Hikayeler Özelliği Kullanıma Sunuldu!

Bildiğiniz üzere en son bu özelliği Twitter, kendi platformu için yayınlamıştı.  Fleets ismi ile gelen bu özellik bazı kullanıcılar tarafından sevilmedi ve ağır eleştiri topuna tutuldu. Bir çok kişi Twitter’de niye böyle bir formata gerek olduğunu belirtiyordu. Şimdi ise bu özelliği Spotify devreye sokuyor. Twitter’de doğrulanmış bir hesabın yapmış olduğu paylaşımda, hikayeler özelliğinin Spotify‘da nasıl gözüktüğünü gözler önüne seriyor.

Lakin Spotify hikayeler özelliğinin henüz tüm kullanıcılara açılmadığını belirtelim. Anladığımız üzere şuanda bu özelliğe sadece beta kullanıcıları erişim sağlayıp, deneyebiliyor. Lakin böyle bir müzik servisi platformunda hikayeler özeliğinin gerçekten saçma olduğunu söyleyebiliriz. Çoğu kullanıcı da daha bu özellik herkesin kullanımına açılmadan eleştirilere başladı. Herkes böyle bir özelliğin bu tür bir platforma eklenmesinin rahatsız edici olduğunu ifade ediyor. Bakalım hikayeler özelliği ne zaman tüm kullanıcılara açılacak? Peki, siz bu özellik hakkında ne düşünüyorsunuz?

 

ETİKETLER:
Merhabalar ben Mert 21 yaşındayım. Bilgisayar Programcılığı okudum şuan bir şirkette front end uzmanı olarak görev almaktayım. Bunun yanı sıra teknolojiye oldukça meraklıyımdır ve 4 seneden beridir editörlük yapmaktayım.
YORUMLAR


Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.