RTX 3080 Ekran Kartlı Ayakkabı Üretildi!

RTX 3080 Ekran Kartlı  Ayakkabı Üretildi!
21 Ocak 2021 14:58 | Son Güncellenme: 8 Nisan 2023 02:24

Bir çoğunuz şuan haberin başlığını görünce şaşırdı. Evet yanlış görmediniz RTX 3080 ekran kartlı ayakkabı üretildi. Ürünün bir PC gibi mi olacağı yoksa gerçekten bir ayakkabı olacağı henüz netlik kazanmış değil.

RTX 3080 Ekran Kartlı Ayakkabı Nedir?

Oyun dünyası son dönemlerde birbirinden farklı oldukça ilginç yeniliklerle kullanıcıların karşısına çıkmaya devam ediyor. Dijital bir pazar olmasının yanı sıra oyun dünyası artık artık ekipmanlar ve yan ürünlerle beraber oldukça büyük bir pazar konumuna geldi. Bu pazarın bu kadar büyük olması nedeniyle teknolojik gelişmeler artmaya başladı ve birbirinden ilginç ürünler ortaya koyulmaya başlandı. Bu zamana kadar oyuncu ürünleriyle sürekli isminden söz ettiren NZXT, Artifact Studios ile bir ortaklık yaparak hepimizin merak ettiği RTX 3080 ekran kartlı “ayakkabı”  üretti. Bir çoğumuza oldukça şaşırtıcı gelen bu ayakkabının ne amaçla üretildiği henüz bilinmemekte.

İlginç tasarımıyla da kullanıcıların ilgisini çeken bu ayakkabının neye hizmet edeceği belli değil. Görünüş olarak bilgisayar donanımlarını üstünde bulunduran ayakkabı gerçek bir bilgisayar mı yoksa ayakkabı mı belli değil. İki firmanın ortaklaşa yapmış olduğu bu ürün oyun sevelerin beğenisine sunuldu. Fiziksel bir satışının olup, olmayacağı henüz belli değil. Son zamanlarda oyun dünyasındaki ilginç ürünler arasında yer almayı başaran ayakkabı satışa çıktığı zaman bizi nasıl karşılayacak merak konusu. Bu konu hakkına yeni gelişmeler oldukça sizleri bilgilendireceğiz bizi takip ediniz…

ETİKETLER:
Merhabalar ben Mert 21 yaşındayım. Bilgisayar Programcılığı okudum şuan bir şirkette front end uzmanı olarak görev almaktayım. Bunun yanı sıra teknolojiye oldukça meraklıyımdır ve 4 seneden beridir editörlük yapmaktayım.
YORUMLAR


Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.