Nvidia Geforce Now Hesabı Nasıl Açılır? Premium Paketler Nasıl Alınır?

Nvidia Geforce Now Hesabı Nasıl Açılır? Premium Paketler Nasıl Alınır?
18 Mart 2021 12:55 | Son Güncellenme: 8 Nisan 2023 02:05

Bulut tabanlı bir oyun servisi olan Nvidia Geforce Now 15 Mart tarihi ile birlikte ülkemizde de faaliyete geçti. Kısa süre önce de Nvidia Geforce Now aylık ücretleri açıklamıştı. Aylık ücretlerinin yüksek olması tepki çekse de bilgisayar donanımı yetersiz olan kişilerin ilgi göstermesi bekleniyor.

Nvidia Geforce Now hesabı açma

Bulut sistemi sayesinde oyun deneyimini yaşayabilmek için gameplus.com.tr adresine giriş yapmak gerekiyor. Sağ üstte bulunan kaydol Giriş yap kısmına tıklayın. Hemen ardından açılan sayfada hızlı giriş ile kayıt ol butonu var. Burada eğer hesabınız yok ise yeni bir hesap açabilirsiniz.

Geforce Now ülkemizde 15 Mart tarihi itibariyle hizmet veriyor. Bu tarihten itibaren Türkiye’deki tüm oyuncular istedikleri şekilde sistemi kullanabilecek ve oyunları oynayabilecekler.

Geforce Now’ın ücretsiz sürümü olan BASIC neler sunuyor?

Geforce Now 3 farklı sürüm getiriyor. Bunlardan ilki Basic sürümü bu sistem üzerinde herhangi bir şekilde kullanıcılar ücret ödemeden sıraya girip 1 saat oyun süresi ile oyun oynayabilecekler.

Basic sistem bulut sistemi üzerinden oyun oynamak isteyen oyunculara hizmet verse de Premium kullanıcılarının platformu kullanması ile birlikte kullanıcılarının daha fazla süreler beklemesine neden olabilir. Bu konuyla alakalı net bir süre yok. Ayrıca Basic oyuncuları Cyberpunk 2077 gibi ve RTX teknolojisi gerektiren oyunları da oynayamayacak.

Basic oyuncuları sisteme girip oyun için sıraya girecek ve kendilerine sıranın gelmesi ile birlikte maksimum 1 saat süreyle oyun oynayabilecekler. 1 saat sonunda tekrardan oyun oynayabilmek için Basic kısmında sıraya girmek ve sıranın size gelmesini beklemeniz gerekiyor. Ancak yukarıda da bahsettiğimiz gibi Premium oyuncularının platformu yoğun bir şekilde kullanması bekleme sürelerini uzatabilir.

Geforce Now’ın ücretli sürümü olan Premium neler sunuyor?

Geforce Now Premium fiyatı ile tartışma konusu yaratmıştı. 74 lira 90 kuruş aylık ödemesi ile birçok oyuncu tarafından yüksek bulunan Premium seçeneğinin oyuncular istediği zaman kullanabilecek.

Basic sistemine oranla hiçbir şekilde bekleme yapmadan oyunlara girebilecekler. Ayrıca RTX teknoloji gerektiren oyunları tamamı da Premium paket ile birlikte kullanabilirsiniz.

Lansmana Özel 3 Aylık Premium

Geforce Now Türkiye sunucuları için aylık olarak ücretlerini belirledi. Premium üyeliği 74 lira 90 kuruş olması oyuncular açısından çok olumlu karşılanmadı.

Lansmana özel 3 aylık Premium seçeneklerin ise 149 lira 70 kuruş olarak açıklandığını söyleyelim. lansmana özel kısımda öncelikle erişim uzatılmış oturum süresi ve RTX teknolojisi oyunların tamamını oynama seçenekleri var. Ayrıca beklemeden oynama seçeneklerini de sunabilirsiniz.

Lansmana özel 3 aylık fiyatın bir kerelik olduğunu ve 3 ay sonunda bir daha alınamayacağını da söyleyelim.

 

ETİKETLER: , ,
Merhaba! Ben Emrah, BTnet.com.tr'nin teknoloji yazarıyım. Sizler için en güncel teknoloji haberlerini paylaşıyorum. Amacım, sizleri teknoloji dünyasının heyecanına ortak etmek ve bilgiyle buluşturmak.
YORUMLAR


Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.