Microsoft Flight Simulator’a Gerçek Zamanlı Karlı Bölgeler Geldi

Microsoft Flight Simulator’a Gerçek Zamanlı Karlı Bölgeler Geldi
6 Ocak 2021 20:29 | Son Güncellenme: 8 Nisan 2023 02:06

Microsoft Flight Simulator,  bu zamana kadar yapılan en detaylı uçuş simülasyonu. Oyun hem profesyonel hem de yeni başlayan kullanıcılara da hitap etmekte. Simülasyon büyük bir güncelleme aldı.

Microsoft Flight Simulator’a Gerçek Zamanlı Karlı Bölgeler Eklendi

Yeni gelen bu güncellemeyle birlikte oldukça sevilen oyuna VR desteği ve gerçek zamanlı karlı bölgeler geldi. Simülasyonda önceden gerçek zamanlı hava durumu olayları bulunmaktaydı. Yeni gelen bu güncellemeyle birlikte gerçek zamanlı karlı bölgelerde oyuna eklenmiş oldu. Simülasyon, dünya haritasının hepsini barındırdığı için siz herhangi karlı bir bölgeye gittiğiniz zaman otomatik olarak hava olayını oyuna ekleyecek. VR’ın bu güncellemeyle  simülasyona eklenmesiyle birlikte, hangi VR donanımlarına da destek sunulduğu belirtildi.

Yeni gelen bu güncellemeyle birlikte OculusValve ve HTC‘nin VR donanımları başta olmak üzere diğer bir çok VR donanımlarına da  destek sunulacak. Microsoft Flight Simulator bu yaz itibariyle Xbox Series X ve S‘e de gelecek. Sizde yeni gelen bu özellikten faydalanmak istiyorsanız oyununuz güncel değilse, güncelleyin. Güncel teknoloji haberlerinden uzak kalmak istemiyorsanız, bizi takip etmeye devam edin.

Merhabalar ben Mert 21 yaşındayım. Bilgisayar Programcılığı okudum şuan bir şirkette front end uzmanı olarak görev almaktayım. Bunun yanı sıra teknolojiye oldukça meraklıyımdır ve 4 seneden beridir editörlük yapmaktayım.
YORUMLAR


Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.