Fate The Winx Saga

Fate The Winx Saga
25 Nisan 2021 01:13 | Son Güncellenme: 8 Nisan 2023 01:56

Anime serisi Fate The Winx Saga gençlik dizisi olarak dijital platformlarda boy göstermeye başladı
Nickelodeon imzası taşıyan animasyon serisini birçoklarınız yakından takip ediyor ve en azından bu isme aşina olduğunuzu düşünüyorum. Winx Club macerası bu kez farklı bir şekilde ele alınıyor ve bir gençlik draması olarak bizlere sunuluyor. Bu tür yapımların son dönemde artması, sektörün bu kategoriye yönelmesini de daha kolay hale getirdi diyebiliriz.

Konusu bakımından sizlerin de ilgisini çekeceğini düşündüğüm bir paylaşım yapmak istedim ve tabii ki nereden, nasıl izleyebileceğinizi de yine detaylı bir şekilde anlatmaya çalışacağım. Netflix yapımı olarak ekranlardaki yerini alan yapım, hali hazırda Türkçe dublaj ve alt yazı seçenekleri ile birlikte Fate the Winx Saga izle adresinde de yerini almış durumda.

Siteyi uzunca bir süredir takip ediyorum ve sahip olduğu zengin kategori yelpazesi ile birlikte beni fazlasıyla tatmin ediyor. Eğer sizler de gerçek bir dizi ve film tutkunu iseniz hiç tereddüt etmeden bu adresi ziyaret ve tercih edebilirsiniz. Tüm Netflix ve ücretli platform yapımlarını hiçbir ücret ödemeden ve tek bir tık ile sizler de izleme şansı elde ediyor olacaksınız.
Dilerseniz daha fazla zaman kaybetmeden dizinin konusuna da hep birlikte göz atalım. Gençlik draması kategorisinin en iyi işlerinden bir tanesi olabilir ve bu konuda gayet başarılı bir yapım olduğunu bir kez daha ifade etmek isterim.

Fate: The Winx Saga Konusu

Winx Club, bir animasyon projesi ancak bu proje kısa süre içerisinde büyük ilgi görünce neden dizi olarak da sektöre sunmuyoruz diye düşünmüş olacaklar. An itibarıyla yapılan iş tam olarak bunu karşılıyor. Dizi çekimleri ile başlayalım ve sonrasında Fate: The Winx Saga konusuna da yine detaylı bir şekilde değiniyor olacağız. Dizi çekimlerinin büyük bir kısmı İrlanda’da yapıldı.

Altı bölümlük ilk sezonu ile izlenmeye hazır durumda. Karakter olarak birbirinden 5 farklı karaktere sahip genç kız ile konuya adım atalım istiyoruz. Alfea isimli bir yatılı okuldaki bu 5 öğrencinin her birinin farklı hikayelerine tanıklık edeceğiz. Buradaki en keyifli detay ise yatılı okulun paralel evrende yer alan özel bir okul olmasıdır.

5 farklı karakter, sahip oldukları özel güçleri nasıl ve ne şekilde kullanacakları konusunda bir eğitim alacaklar ve bu eğitimin sonunda mezun olup güçlerini gerçek dünyada kullanacaklar. Karmaşık ilişkiler, gençlik heyecanı, sihir dünyası ve daha da önemlisi okulun eski öğrencileri ile yaşayacakları entrika dolu ilişkiler ile birlikte gayet keyifli bir iş bizleri bekliyor olacaktır.

Uzunca bir süredir yakından takip ettiğim Dizirun adresini sizinle de paylaşmak isterim. Fate: The Winx Saga ile birlikte yine ilginizi çekeceğini düşündüğüm sayısız dizi ve film de yine bu adreste ücretsiz olarak karşınıza çıkmaya devam ediyor.

ETİKETLER: ,
Merhaba! Ben Emrah, BTnet.com.tr'nin teknoloji yazarıyım. Sizler için en güncel teknoloji haberlerini paylaşıyorum. Amacım, sizleri teknoloji dünyasının heyecanına ortak etmek ve bilgiyle buluşturmak.
YORUMLAR


Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.