Ücretsiz ve Sıkıştırılmış Olan eFootball PES 2021 LITE Çıktı!

Ücretsiz ve Sıkıştırılmış Olan eFootball PES 2021 LITE Çıktı!
8 Aralık 2020 16:08 | Son Güncellenme: 8 Nisan 2023 02:16

Japonya merkezli Konami, popüler serilerinden birisi olan eFootball PES’in ücretsiz versiyonu olan eFootball PES 2021 LITE PC ve konsollar için gerekli çıkışı gerçekleştirdi. Ana oyuna göre sıkıştırılmış ve daha düşük sistem gereksinimler isteyen oyunseverlere heyecanlı dakikalar yaşatıyor.

eFootball PES 2021 LITE Yayınlandı

Konami, bu sene pandemi şartları sebebiyle  eFootball PES için yeni bir oyun çıkarmamış ve geçen seneki oyunun üstüne güncellemeler getirerek eFootball PES 2021 olarak sunmuştu. 2020 yılında çıkacak olan oyuna yoğunlaştıklarını ifade eden Konami, Twitter’da yapmış olduğu paylaşımla birlikte oyunun ücretsiz sürümü olan eFootball PES 2021 LITE’ın kullanıcılara sunulduğunu açıkladı.

PES’in ücretsiz versiyonu olan LITE’ın en büyük özelliği ise myclub moduna destek sağlaması. FIFA’daki Ultimate Team modu ile oldukça benzerlik gösteren bu modda, kendi takımınızı kuracaksınız ve kendi oyuncularınız ile diğer kullanıcıları yenmeye çalışacaksınız. Ayrıca eğer ki bu modda takım kurar ve ücretli versiyona geçmek isterseniz hiç bir veriniz kaybolmadan geçebilirsiniz. Bu sayede Konami, bir çok kullanıcının dikkatini çekmeye çalışacak.

Bunların yanı sıra, Ana Lig modunun sadece eFootball PES 2021’in tam sürümünde yer aldığını ifade edelim. Ayrıca tam versiyonda yer alan bazı kulüpler LITE sürümde yer almamakta. Hatta çok az takımın bulunduğunu söyleyebiliriz. Oyunu bilgisayarınıza indirmek istiyorsanız buraya, PlayStation üzerinden üzerinden oynamak istiyorsanız buraya, Xbox içinse buraya tıklayacaksınız. Gelişmeler oldukça btnet ekibi olarak sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.

ETİKETLER:
Merhaba, ben Mert Yılmaz. Bilgisayar mühendisiyim ve teknoloji benim tutkum. 10 yıldır bu sektördeyim ve BTnet.com.tr'de yazarlık yapıyorum. Özellikle yapay zeka ve siber güvenlik konularına meraklıyım.
YORUMLAR


Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.