Cyberpunk 2077’in Çıkış Saati Ve Kapladığı Alan Belli Oldu!

Cyberpunk 2077’in Çıkış Saati Ve Kapladığı Alan Belli Oldu!
28 Kasım 2020 15:37 | Son Güncellenme: 8 Nisan 2023 02:16

Cyberpunk 2077 hakkında yeni sızıntılar ve bilgiler gelmeye devam ediyor. Oyunun çıkış yapmasına yaklaşık olarak 10 gün kaldı. Durum böyle olunca bir çok oyuncu heyecanla  bekliyor.  Bazı oyuncular ise yine oyunun çıkışının ertelenebileceğini düşünüp, tedirgin oluyor.  Lakin CD Projekt Red bu konuya bir açıklık getirdi. CD Projekt Red oyunun kesinlikle ertelenmeyeceğinin açıklamasını yaptı.

İşte, Cyberpunk 2077, Kapladığı Alan, Çıkış Saatleri

Reddit‘te Ichisake isimli bir kullanıcı merakla beklenen oyunun, 10 Aralık‘ta hangi saatlerde çıkacağını belirten bir görseli paylaştı. Oyunun Londra saatine göre 12’de çıkış yapılacağı görülüyor. Bu duruma göre oyunun Türkiye’de saat 03:00‘da çıkış yapacağını söyleyebiliriz. Oyunu eğer ki GoG veya Steam platformları üzerinden satın aldıysanız bu saatler geçerli olmakta. Henüz diğer platformlarda ne zaman çıkış yapacağı hakkında bir saat bilgisi bulunmuyor fakat aynı saatlerin uygulanacağı düşünülüyor.

Cyberpunk 2077'in Çıkış Saati Ve Kapladığı Alan Belli Oldu!

PlayStation Game Size isimli bir Twitter hesabından yapılan paylaşımla birlikte oyunun PlayStation 4 üzerinde ne kadar yer kaplayacağı da belli oldu. Paylaşıma göre merakla beklenen bu oyun, indirme boyutu olarak 72 GB  olacak oyunun konsolda kapladığı alan ise 71,7 GB olacak. Bu boyut herhangi bir yamanın bulunmadığı hali. İleri ki zamanlarda gelecek olan yamalarla oyunun boyutu iyice artış gösterecektir. PS 4 kullanıcıları için oyun 8 Aralık’ta ön yüklemeye açılacak. Bu ön yükleme tarihinin tüm platformlar için geçerli olacağı düşünülüyor.

 

ETİKETLER:
Merhabalar ben Mert 21 yaşındayım. Bilgisayar Programcılığı okudum şuan bir şirkette front end uzmanı olarak görev almaktayım. Bunun yanı sıra teknolojiye oldukça meraklıyımdır ve 4 seneden beridir editörlük yapmaktayım.
YORUMLAR


Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.