Clubhouse Davetiyesi Nasıl Alınır?

Clubhouse Davetiyesi Nasıl Alınır?
20 Şubat 2021 23:32 | Son Güncellenme: 8 Nisan 2023 02:10

Clubhouse davetiyesi, son zamanlarda gerek sosyal medyada olsun gerek haber sitelerinde olsun oldukça popüler olan bir konudur. IOS işletim sistemine sahip cep telefonlarında kullanılabilen Clubhouse, herkesin istediği anda üye olamaması, bir davetiye gerektirmesi sebebiyle insanları oldukça fazla meraklandırmaktadır.

Yeni bir sosyal medya platformu olarak hayatımıza giriş yapan Clubhouse, sohbetlerin sesli olarak gerçekleştirildiğini bir platformdur. Sesli sohbetleri temeline alan bir platformun varlığı insanları heyecanlandırırken, işleyişinin ve kullanımın nasıl olduğu büyük merak uyandırmaktadır. Henüz yalnızca IOS işletim sisteminde kullanılıyor olması bir ayrıcalık yaratırken duyulan merakı daha da artmaktadır. Merak duygusu arttıkça üye olma ve deneyimleme isteği de aynı oranda artmaktadır. Durum böyle olunca üye olabilmek adın Clubhouse davetiyesi arayışlarına girilmektedir. Henüz çok yeni bir platform olması sebebiyle davetiye elde etmek için kullanılabilecek yöntemlerin bilinirliği düşük olsa da insanlar öğrenebilmek için çaba sarf etmektedir.

 

Clubhouse Davetiyesi Nasıl Alınır?

Son dönemlerin gözde platformu Clubhouse için davetiye arayışları sürmektedir. Platformun gündemi sürekli olarak meşgul etmesi ve davetiye bulmanın zorluğu insanları üye olma konusunda cezbederken davetiye için ücret ödenmesinin de önünü açmaktadır. İnsanların yoğun talebi sebebiyle birçok sosyal medya platformunda ve forum sitelerinde davetiye satışları gerçekleştirilmektedir. Davetiyeden para kazanabileceğini öğrenen insanlar varken ücretsiz olarak davetiye edinmek her ne kadar zor olsa da denemekte fayda bulunmaktadır. Davetiye elde etmek için izlenebilecek bazı yöntemler şu şekildedir:

 

  1. Yöntem: Bireysel Clubhouse Davetiyesi İsteyin

Clubhouse platformuna üye olabilmek için en temel işlem bir kişi tarafından verilecek olan davetiyeye erişim sağlamaktır. Öncelikli olarak üyeliği bulunan bir arkadaşınızdan veya tanıdığınızdan davetiye istemeniz sizi olumlu sonuca götürebilecektir. Her kullanıcın yalnızca 2 kişiye davetiye verebilme şansı bulunduğundan dolayı bu işlem basit gibi görülse de birçok kişinin olumsuz sonuç almasına sebep olabilmektedir. Olumlu sonuç alabilmek için aranızın iyi olduğu ve isteğinizi kıramayacak kişileri tercih etmeniz yararlı olacaktır. Eğer davetiye talebinde bulunacağınız kişi yeni bir üye değilse ve uzun zamandır platform üzerinde vakit geçiriyorsa daha fazla davetiye elde etme şansı bulunmaktadır. Bu sebeple davetiye talebinde bulunacağınız kişinin platformu aktif olarak kullanan bir kişi olması sizin için daha faydalı olacaktır.

 

  1. Yöntem: İnternet Sitelerinde veya Sosyal Medyada Clubhouse Davetiyesi Arayın

Clubhouse platformunu kullanma isteğiniz doğrultusunda davetiye hakkı bulunan kişilerle iletişime geçme ve davetiye talebinde bulunma konusunda bir rahatsızlık duymuyorsanız mutlaka bu yöntemi tercih ediniz. Özellikle sosyal medya içerisinde arkadaşlıkta kurabilmek amacıyla Clubhouse davetiyesini paylaşmak isteyen kişiler olabilmektedir. Herhangi bir talepte bulunmaksızın bu fedakârlığı yapan kişilerden davetiye edinebilirsiniz.

 

  1. Yöntem: Üyelik Yoluyla Clubhouse Kullanmaya Başlayın

Gündemi oldukça fazla meşgul eden ve insanlarda merak uyandıran Clubhouse platformu için davetiyeye ihtiyaç duymadan üyelik gerçekleştirebilmek mümkündür. Bunun için cep telefonunuza Clubhouse uygulamasını yüklemeniz ve ardından bir kullanıcı adı ile birlikte cep telefonunuzu doğrulamanız yeterli olmaktadır. Doğrulama işlemini gerçekleştiren kişinin platforma gerçekleştirdiği üyelik rehber vasıtasıyla arkadaşlarına bildirilir. Bildirim alan arkadaşlar davetiye sahibi olmasa bile kişinin erişim sağlayabilmesi için izin verebilir. Rehberde kayıtlı olan ve platformu kullanan fakat Clubhouse davetiyesi kalmayan kişiler, bu yöntemi kullanarak arkadaşlarının üyeliğini kolaylaştırabilir.

ETİKETLER:
Merhaba! Ben Emrah, BTnet.com.tr'nin teknoloji yazarıyım. Sizler için en güncel teknoloji haberlerini paylaşıyorum. Amacım, sizleri teknoloji dünyasının heyecanına ortak etmek ve bilgiyle buluşturmak.
YORUMLAR


Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.