BluTV’den Yılbaşı Kampanyası: İndirim Geliyor!

BluTV’den Yılbaşı Kampanyası: İndirim Geliyor!
30 Aralık 2020 15:41 | Son Güncellenme: 8 Nisan 2023 01:36

BluTV yılın son günlerinin yaşadığımız dönemde müjdeli bir haber verdi. Yıllık üyelik paketi alan kişiler aylık sadece 9,90 TL ödeyecek. BluTV tarafından düzenlenen bu kampanya 31 Aralık gecesi başlıyor ve 3 Ocak’ta sona eriyor.

Dijital platformlarda son yıllarda adından sıklıkla söz ettiren ve kaliteli yapımları bünyesinde barındıran BluTV indirime gidiyor. Yılbaşına özel olarak düzenlenen bu kampanya 4 gün sürecek. BluTV’ye yıllık üye olan kişiler peşin olarak 119 TL ödeyecek veya 12 ay taksit imkânı ile birlikte aylık 9,90 TL gibi uygun bir fiyat ödeyecek. Yılbaşı süresinde EXXEN ve GAIN isimli yerli platformlar da yayına başlayacak. Yayın hayatına girecek olan bu platformlar sayesinde kişiler daha çok seçeneğe sahip olacak. Dijital içerik platformu olan BluTV de bu doğrultuda kampanyalar düzenleyerek kişileri mutlu etmeyi hedefliyor.

BluTV Avantajları

BluTV adından sıklıkla söz ettirmeye kampanyaları ile devam ediyor. 2020 yılının herkes için zor geçmiş olmasından dolayı karantina sürecinde kişilerin daha iyi vakit geçirebilmesi için Aralık ayının başında 3 günlük ücretsiz yayın sunmuştu. BluTV avantajları yeni kampanyayla sürüyor. 4 gün boyunca sürecek olan indirim süresince yıllık abone olan kişiler aylık sadece 9,90 TL ödeyecek.

BluTV’ye Eklenen Yapımlar

Aralık ayında yeni yapımlar da BluTV içerisinde yer alacak. BluTv’ye eklenen yapımlar yılbaşı kampanyasından faydalanan kişiler için de aktif olarak izlenebilecek. Birçok başarılı yapımın dikkat çektiği BluTV, Aralık ayı güncellemesi ile birlikte Aquaman, Joker, Shameless, The Big Bang Theory, Friends, Cold War, Efsane T gibi yapımlar BluTv’ye eklenmiştir.

Yılbaşı gecesinde sokağa çıkma yasağı olmasıyla birlikte kişiler yılbaşı gecesini evde geçirmek durumunda kalacak. BluTV yılbaşı gecesi Ata Demirer Gazinosu, Aynen Aynen ve Boom’un özel programları yayınlanacak.

ETİKETLER: ,
Merhaba! Ben Emrah, BTnet.com.tr'nin teknoloji yazarıyım. Sizler için en güncel teknoloji haberlerini paylaşıyorum. Amacım, sizleri teknoloji dünyasının heyecanına ortak etmek ve bilgiyle buluşturmak.
YORUMLAR


Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.