Youtube Bu Video Gizlidir Ne Demek? Gizli Videolar Nasıl izlenir?

Youtube Bu Video Gizlidir Ne Demek? Gizli Videolar Nasıl izlenir?
19 Aralık 2020 01:04 | Son Güncellenme: 8 Nisan 2023 02:16

Youtube’de bu video gizlidir uyarısının ne demek olduğunu merak eden kullanıcılar olmaktadır. Bunun bir hata olduğunu düşünebilirsiniz. Bu bir hata değildir. Bildiğiniz üzere Youtube dünyanın her yerinden içerik üreticilere ve izleyen kişilere çok güze deneyim sunmaktadır. Her türlü içeriğin olduğu Youtube dünyasında kötüye kullanımlarda olabiliyor. Bunun önüne geçmek içinde Youtube sakıncalı videoları belli kitlelere gizleyebiliyor.  Bazı kanal sahipleri ise videoları kendi gizleyebiliyor. Bu videoları izleyebilmeniz için videoyu görüntülemeye davet edilmiş  olmanız gerekiyor.

Gizli Videoları Neden Göremiyorum

Youtube gizli videoları neden göremiyorum diyorsanız  yapmanız gereken ilk şey Youtube hesabınıza giriş yapmanızdır. Youtube üzerinden oturum açtıktan sonra gizli videoyu izleyebilmek için kanal sahibi tarafından oluşturulan gizli videonun linkine ulaşmanız gerekiyor. Kanal sahibi size bu videonun linkini gönderirse gizli videoyu izleyebilirsiniz. Bunun dışında gizli videoyu izleme şansınız bulunmuyor.

Sonuç olarak Youtube üzerindeki gizli videoları izleyebilmeniz için kanal sahibi tarafından videoyu görüntülemeye davet edilmiş olmanız gerekmektedir.

 

ETİKETLER:
Merhaba! Ben Emrah, BTnet.com.tr'nin teknoloji yazarıyım. Sizler için en güncel teknoloji haberlerini paylaşıyorum. Amacım, sizleri teknoloji dünyasının heyecanına ortak etmek ve bilgiyle buluşturmak.
YORUMLAR


Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.