Yeni OnePlus 9 Pro Görselleri Ortaya Çıktı

Yeni OnePlus 9 Pro Görselleri Ortaya Çıktı
30.11.2020
ABONE OL

Çin merkezli şirket OnePlus‘un yeni telefon modeli OnePlus 9 Pro ile ilgili yeni sızıntılar gelmeye devam ediyor. Kısa süre önce OnePlus 9 Pro görselleri  sosyal medya üzerinden sızdırıldı. İşte, 9 Pro tasarımı!

OnePlus 9 Pro Görselleri Ortaya Çıktı

Geçtiğimiz günlerde ortaya çıkan ilk görüntülerden sonra detaylı yeni render görselleri gelmeye başladı. Yeni görsellere baktığımız zaman, OnePlus bu modelinde oldukça fazla değişiklik yapmamış. Arka kamera kurulumundaki tasarım daha önce OnePlus 8T ve Nord N  serisinde kullanılan kurulum tasarımına oldukça benziyor. Yeni gelen bu görsellere baktığımızda bir şey daha dikkatimizi çekiyor. O da iki arka kameraya ilave olarak iki sensör bulunuyor.

İlk  arka kamera sensörün geniş açılı ve ultra geniş açılı kamera için olduğu düşünülüyor. Lakin diğer iki sensör hakkında şuan herhangi bir bilgi yer almıyor. İlerlediğimiz günlerde bu sensör hakkında da detaylar gelecektir. Bunu da sizlerle paylaşacağız.

OnePlus 9 Pro‘nun 6.7 inç 144 Hz  bir ekran ile gelmesi bekleniyor. Hem OnePlus 9 hem de OnePlus 9 Pro  modellerinde oldukça güçlü olan Qualcomm Snapdragon 875 işlemcisinin yer alacağı ifade ediliyor. Her iki modelde 8 GB RAM ve 65W hızlı sarj desteğinin de olacağı belirtiliyor. Henüz özellikler konusunda kesin bilgiler bulunmuyor elimizde. Lakin ilerleyen günlerde özellikler hakkında da sızıntılar gelmeye başlayacaktır. Detaylar gelmeye başladıkça siz değerli btnet.com.tr okuyucuları ile paylaşmaya devam edeceğiz.

ETİKETLER:
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.