Xiaomi Mi 11 Canlı Canlı Görüldü! İşte, Xiaomi Mi 11

Xiaomi Mi 11 Canlı Canlı Görüldü! İşte, Xiaomi Mi 11
12 Aralık 2020 18:04 | Son Güncellenme: 8 Nisan 2023 01:47

Xiaomi Mi 11 akıllı telefon hakkında yeni sızıntılar ortaya çıkmaya devam ediyor.  Yeni gelen sızıntılar ilk öncelikle Weibo’da paylaşılmış ve Twitter’da çoğalmış. Bu sızıntıda bir kişinin akıllı telefonu tuttuğu, lakin doğal bir şekilde tutmadığı görülüyor. Bu da f tanıtım amaçlı çekildiğini gösteriyor. Büyük kamera ile dikkat çeken Xiaomi Mi 11 canlı canlı görüldü.

İşte, Büyük Kamerası İle Dikkat Çeken Xiaomi Mi 11

Fotoğrafta büyük kamerası ile dikkat çeken telefon; daha önceden sızdırılan render ve resimlerde görülen Mi 11 ile neredeyse birebir aynı. Bu da önceki sızıntıların doğruluğunu gösterir nitelikte. Henüz kameranın özellikleri hakkında bir sızıntı yer almıyor, lakin üst modülün etrafında yuvarlığın içerisinde yer alan kameranın ana kamera olduğunu söyleyebiliriz.  Doğrulanan raporlara göre; büyüklüğü ile dikkat çeken ana kamera üst modülün çözünürlüğüne sahip olacak ve Samsung ISOCELL Bright HM3 görüntü sensörünü kullanacak. Pil kısmında ise Çin 3C regülatörü onaylı  Xiaomi Mi 11 4920 mAh ve Xiaomi Mi 11 Pro 5120 mAh ile gelmesi bekleniyor.

Xiaomi Mi 11 Canlı Canlı Görüldü! İşte, Xiaomi Mi 11

Mi 11’nin Sızıntılar Sonucu İddia Edilen Özellikleri

Sızdırılan bilgilere göre Mi 11’in özelliklerine baktığımız zaman; 6 inç ve 1440p çözünürlüğünde bir erkana sahip olacak. Ekranın yenileme hızı ise 120 Hz olacak ve AMOLED bir panel kullanılacak. Telefon gücünü Snapdragon 888  işlemcisinden alacak. Ayrıca telefon depolama kısmında  8GB LPDDR5 RAM ve 128GB depolama hafızasına sahip olacak. Lakin bu bilgiler henüz onaylanmış bilgiler değil. Gelişmeler oldukça sizlere aktarmaya devam edeceğiz.

ETİKETLER: ,
Merhabalar ben Mert 21 yaşındayım. Bilgisayar Programcılığı okudum şuan bir şirkette front end uzmanı olarak görev almaktayım. Bunun yanı sıra teknolojiye oldukça meraklıyımdır ve 4 seneden beridir editörlük yapmaktayım.
YORUMLAR


Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.