Xbox Game Pass’e Aile Üyeliği Gelebilir!

Xbox Game Pass’e Aile Üyeliği Gelebilir!
21 Aralık 2020 21:54 | Son Güncellenme: 8 Nisan 2023 02:05

Xbox’ın  son zamanlarda oldukça popüler olan ve kaliteli hizmeti Xbox Game Pass sistemi, oyuncuların oldukça sevdiği servislerden bir tanesi. Oldukça sevilen Xbox Game Pass’e aile üyeliği gelebilir.

Xbox Game Pass’e Aile Üyeliği Gelebilir

Bildiğiniz üzere Xbox Game Pass servisine belirli bir miktarda para ödeyerek, kütüphanesinde yer alan bir çok oyunu ücretsiz bir şekilde oynayabiliyorsunuz. Sistemde şuan 3 farklı üyelik çeşidi yer alıyor. Bunlar Xbox Game Pass Ultimate, Xbox Game Pass for PC ve Xbox Game Pass for Console. Diğerlerine göre Ultimate üyelik çeşidinde ekstradan Live Gold, EA Play ve PC Game Pass özellikleri de yer alıyor. Diğer üyeliklerde isminden kendini belli ediyor.

Bir kaç saat öncesinde Xbox başkanı Phil Spencer‘a sorulan soru sonucunda, ervise gelebilecek olan yeni üyelik çeşidi ortaya çıkmış oldu. Aile Üyeliği. Spotify ve Netflix servislerde yer alan bu özellik sayesinde bir hesabı bir kaç kişi kullanabiliyorsunuz ve ücret de daha düşük oluyor. Phil Spencer  böyle bir planları olduğunu belirtti. Gerçekten bu tarz bir üyelik çeşidinin gelmesi çok iyi olur. Xbox Game Pass servisine olan ilginin iyice artacağını söyleyebiliriz. Şuan  Xbox Game Pass’in Ultimate üyeliği şu anda 44,99 TL fiyatında. Aile özelliği gelirse fiyat daha düşüğe denk gelecektir. Konu hakkında detaylar oldukça sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz. Bizi takip etmeye devam edin.

ETİKETLER:
Merhaba, ben Mert Yılmaz. Bilgisayar mühendisiyim ve teknoloji benim tutkum. 10 yıldır bu sektördeyim ve BTnet.com.tr'de yazarlık yapıyorum. Özellikle yapay zeka ve siber güvenlik konularına meraklıyım.
YORUMLAR


Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.