World of WarCraft İçin The Burning Crusade Classic Güncellemesi

World of WarCraft İçin The Burning Crusade Classic Güncellemesi
6 Ocak 2021 10:43 | Son Güncellenme: 8 Nisan 2023 02:00

Dünyaca ünlü oyun yapımcısı Blizzard Entertainment tarafından World of Warcraft oyunu için The Burning Crusade Classic güncellemesi geldi. Gelen güncelleme ile birlikte WoW oyuncuları için yeni deneyimler ve maceralar da sağlanacak.

World of Warcraft son yılların en çok tercih edilen ve oynanan dünyaca ünlü en iyi rol yapma oyunu olarak bilinmektedir. Oyun içerisinde yıllar içerisinde birçok yenilik ve güncelleme gerçekleştiren Blizzard yeni güncelleme ile ilgili duyurular gerçekleştirdi. PC oyunları arasında son yıllarda en çok tercih edilen ve en hızlı satılan oyun olmasının yanı sıra çevrimiçi rol yapma oyunları arasında da ilk sırada yer almaktadır. Blizzard firması tarafından piyasaya sürülmüş olan yayınlandığı günden bu yana milyonlarca kişi tarafından oynanmaktadır.

World of Warcraft Classic ile birlikte daha önceden oynamasına rağmen oyuna bir süreliğine ara veren kullanıcılar sahalara geri döndürülmüş oldu. Blizzard firması yayınlayacak olduğu yeni DLC paketi ile birlikte yeni güncelleme hakkında bilgiler verdi.

Blizzcon Video Oyun Konferansında Duyurulacak!

Blizzard Entertainment tarafından her yıl düzenlenen Blizzcon video oyun konferansı içerisinde oyunun duyurusunun yapılması bekleniyor. 2021 yılının 19 – 20 Şubat tarihleri arasında gerçekleştirilecek olan konferans içerisinde yeni güncelleme olan The Burning Crusade Classic ile ilgili duyuru yapılacak. Yıllardır birçok kişinin oynadığı ve oynamaya devam ettiği oyunun son güncellemesi ile birlikte oyuncuları yeni maceralar ve deneyimler bekliyor.

ETİKETLER:
Merhaba! Ben Emrah, BTnet.com.tr'nin teknoloji yazarıyım. Sizler için en güncel teknoloji haberlerini paylaşıyorum. Amacım, sizleri teknoloji dünyasının heyecanına ortak etmek ve bilgiyle buluşturmak.
YORUMLAR


Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.