Steam’de Haftanın En Çok Satan Oyunları

Steam’de Haftanın En Çok Satan Oyunları
20 Haziran 2023 22:45

SteamDB tarafından paylaşılan listede ilk sırayı, Valve’ın en sevilen oyunlarından biri olan CS: GO almaktadır. İkinci sırada ise 15 Haziran’da piyasaya sürülen BattleBit Remastered yer almaktadır. Geçtiğimiz haftanın üçüncü sırasını elde eden Steam Deck ise şimdi yerini PUBG: BATTLEGROUNDS’e bırakmış durumda.

Listede sırasıyla Call of Duty: Modern Warfare II, F1 23 ve Steam Deck takip etmektedir. Uzun bir süredir ilk beş sıra içerisinde yer alan Steam Deck, bu kez 6. sıraya gerilemiştir. Diğer oyunlar arasında ise Cyberpunk 2077, Starfield, Call of Duty: Modern Warfare II BlackCell 02 (Sezon 4) ve Lost Ark bulunmaktadır.

Steam’de Haftanın En Çok Satanları

  1. Counter-Strike: Global Offensive
  2. BattleBit Remastered
  3. PUBG: BATTLEGROUNDS
  4. Call of Duty: Modern Warfare II
  5. F1 23
  6. Steam Deck
  7. Cyberpunk 2077
  8. Starfield
  9. Call of Duty: Modern Warfare II BlackCell 02 (Sezon 4)
  10. Lost Ark

SteamDB tarafından açıklanan listede popüler oyunlar dikkat çekmektedir. Bu oyunlar, kullanıcılar arasında büyük ilgi görmekte ve satış rakamlarıyla zirvede yer almaktadır. Steam platformu, geniş oyun kataloğu ve sürekli güncellenen satış verileriyle oyunseverlerin en çok tercih ettiği platformlardan biri olmaya devam etmektedir.

Haftalık en çok satan oyunlar listesi, oyunseverlere güncel ve popüler oyunları keşfetme fırsatı sunmaktadır. SteamDB’nin paylaştığı veriler sayesinde oyuncular, en son çıkan oyunları takip edebilir ve trendlere uygun seçimler yapabilirler.

Eğer bir oyunseverseniz ve popüler oyunları takip etmek istiyorsanız, Steam platformunda yer alan en çok satan oyunları gözden geçirmenizi öneririz. Bu listedeki oyunlar, genellikle kaliteli oynanış deneyimi ve büyük bir oyuncu kitlesiyle birlikte gelir. Siz de bu oyunlardan birini seçerek heyecan dolu bir oyun deneyimi yaşayabilirsiniz.

ETİKETLER:
Merhaba! Ben Emrah, BTnet.com.tr'nin teknoloji yazarıyım. Sizler için en güncel teknoloji haberlerini paylaşıyorum. Amacım, sizleri teknoloji dünyasının heyecanına ortak etmek ve bilgiyle buluşturmak.
YORUMLAR


Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.