Spotify Çevrimdışı Şarkı Dinleme Nasıl Yapılır?

Spotify Çevrimdışı Şarkı Dinleme Nasıl Yapılır?
5 Aralık 2020 14:31 | Son Güncellenme: 8 Nisan 2023 02:24

Spotify çevrimdışı nasıl kullanılır, Spotify Çevrimdışı Şarkı Dinleme Nasıl Yapılır?  diye merak mı ediyorsunuz? Spotify, dünya çapında milyonlarca kullanıcıya sahip olan, oldukça popüler bir müzik dinleme uygulamasıdır. Aynı zamanda çok büyük müzik şirketleri ile ortak çalışmalar yürütüp, popülaritesini oldukça artırmayı başarmıştır. Ücretli ve ücretsiz sürümleri ile de insanları maddi açıdan zora sokmayan bir yapıya sahip olan Spotify, aynı zamanda öğrenciler ve çalışanlar için de çeşitli kampanyalar oluşturmuştur.

Spotify uygulamasının ek özelliklerinden faydalanmanız için bir paket satın almanız şart. Bu özelliklerden bazıları, ses kalitesinin daha yüksek olması ve çevrimdışı kullanmadır. Bu özelliklerden faydalanmak için düşük ücretler ödeyip paketler satın alabilirsiniz.

Aynı zamanda Spotify, kullanıcılarının Premium paket özelliklerini test edebilmeleri için çok güzel bir kampanya başlatmıştır. Bu kampanya dahilinde Spotify uygulamasını Premium özellikler ile 3 ay boyunca ücretsiz bir şekilde dinleyebilirsiniz. Yapmanız gerekenler ise alt kısımda.

 

Spotify Çevrimdışı Dinleme

Spotify uygulamasında çevrimdışı müzik dinlemek istiyorsanız, çevrimdışı müzik dinleme özelliği olan bir paket satın almanız şart. Bu paketlerin fiyatı ise oldukça uygun. Paketi satın aldıktan sonra ise internetinize bağlıyken çevrimdışı dinlemek istediğiniz müziği indirebilirsiniz. Daha sonra ise yapmanız gerekenler şunlardır;

  1. Ana Sayfa sekmesine gidin.
  2. Ayarlar kısmına gidin.
  3. Çal kısmına dokunun ve Çevrimdışı’nı Aç kısmına tıklayın.

Bu işlemleri yaparak Spotify uygulamasını çevrimdışı bir şekilde kullanabilirsiniz.

 

Spotify Ücretsiz Çevrimdışı Dinleme

Spotify uygulamasında çevrimdışı müzik dinlemeden önce, bu müzikleri çevrimiçi iken indirmeniz şart. Bu müzikleri indirdikten sonra çevrimdışı paketinizin yani Premium bir paketinizin olması gerekiyor. Spotify, bu konuda gayet cömert davranıp 3 ay boyunca ücretsiz deneme yapmanıza olanak sağlıyor. 3 ay boyunca ücretsiz bir şekilde Premium özellikleri kullanabilmeniz için uygulamanızdan satın alım kısmına gidip, Premium’u 3 ay ücretsiz edin seçeneğine tıklamanız ve gerekli bilgileri doldurup denemeye başlamanız yeterlidir. Sonrasında ise dilediğiniz müziği indirip internetiniz yokken rahatça dinleyebilirsiniz. 3 ay sonunda dilerseniz aboneliğinize devam edip düşük ücretler ile Premium özelliklerini kullanabilirsiniz. Veya aboneliğinizi iptal edip, sadece internet bağlantınız varken müzik dinleyebilirsiniz.

 

Değerli okuyucularımız, BtNet olarak bu yazımızda sizlere Spotify uygulamasında nasıl çevrimdışı müzik dinleyebileceğinizi öğrettik. Diğer yazılarımıza da göz atmayı unutmayın.

ETİKETLER: ,
Merhaba! Ben Emrah, BTnet.com.tr'nin teknoloji yazarıyım. Sizler için en güncel teknoloji haberlerini paylaşıyorum. Amacım, sizleri teknoloji dünyasının heyecanına ortak etmek ve bilgiyle buluşturmak.
YORUMLAR


Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.