Samsung Galaxy S20 Serisine Önemli Bir Güncelleme Geldi!

Samsung Galaxy S20 Serisine Önemli Bir Güncelleme Geldi!
5 Ocak 2021 17:05 | Son Güncellenme: 8 Nisan 2023 01:53

Samsung Galaxy S20 serisi oldukça önemli bir güncelleme tüm kullanıcılara dağıtılmaya başlandı. Firmanın amiral gemisi olan ve özellikleriyle dikkatleri üstüne toplayan seri için güncelleme desteği devam ediyor. Her ay neredeyse güncelleme alan bu seri geçtiğimiz günlerde Android 11 tabanlı One UI 3.0 güncellemesine kavuşmuştu. Bu sefer ise kullanıcılara güvenliğin ön planda olduğu bir güncelleme geldi.

Galaxy S20 Serisi İçin Ocak Güvenlik Güncellemesi Geldi

Samsung, Ocak Güvenlik Güncelleme Paketini gönderdiği ilk model Galaxy S9 ve Galaxy S9 olmuştu. Bu güncellemenin ilk olarak amiral gemisi olarak nitelendirdiğimiz üst sınıf telefonlara gelmemesi bir çok kullanıcıyı kızdırmış ve meraklandırmıştı. Fakat bugün itibariyle   S20,  S20 Plus ve S20 Ultra, ocak ayı güvenlik güncellemesini almaya başladı. Galaxy S20 serisi  için G98xU1UES1CTL5 sürüm numarası gelen bu güncelleme sayesinde, güncel Android güvenliği sağlanmış olacak. Gelen bu güncellemenin tamamen güvenlik kısmını ele aldığını ve One UI için herhangi bir değişikliği barındırmadığı belirtildi.

Bahsedilen bu güncellemenin yavaş yavaş tüm kullanıcılara dağıtılacağı ifade ediliyor. Güncellemenin Amerika’daki tüm kullanıcılara dağıtıldığı söyleniyor. Fakat bu ne kadar doğru onu bilemiyoruz. Ülkemize ve diğer ülkelere bu güvenlik güncellemesinin kısa zamanda gelmesi bekleniyor. Güncellemeyi yapmak için; Ayarlar > Yazılım güncelleme > İndir ve yükle adımlarını takip etmeniz gerekiyor. Teknolojik gelişmeler için bizi takip etmeye devam edin.

ETİKETLER: ,
Merhabalar ben Mert 21 yaşındayım. Bilgisayar Programcılığı okudum şuan bir şirkette front end uzmanı olarak görev almaktayım. Bunun yanı sıra teknolojiye oldukça meraklıyımdır ve 4 seneden beridir editörlük yapmaktayım.
YORUMLAR


Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.