PlayStation 5 Slim Deep Earth Koleksiyonu Tanıtıldı!

PlayStation 5 Slim Deep Earth Koleksiyonu Tanıtıldı!
16 Ocak 2024 10:44

Sony, konsol tutkunları için heyecan verici bir duyuruyla karşımıza çıkıyor. PlayStation 5 Slim’e özel olarak tasarlanan yeni metalik kapaklar, CES etkinliğinde tanıtıldı. İşte karşınızda, tasarımıyla göz kamaştıran Sony PlayStation 5 Slim Deep Earth koleksiyonu!

Ekim ayında tanıtılan PlayStation 5 Slim, kısa sürede popülerlik kazandı, özellikle de PS4 Slim gibi ilgi gören bir model olmasıyla. Şimdi ise Deep Earth koleksiyonu, konsolu daha da çekici kılan yeni kapaklarıyla PlayStation tutkunlarını mest ediyor.

CES 2024’te sahneye çıkan PS5 Slim Deep Earth koleksiyonu, estetik tasarımıyla büyük beğeni topladı. Daha önce aynı koleksiyonu PS5 için sunan Sony, şimdi PS5 Slim kullanıcılarına da konsollarını özelleştirme şansı tanıdı. Sony’nin, dünya gezegeninin derinliklerinden ilham aldığı tasarım, kullanıcılara benzersiz bir deneyim sunuyor.

 

PlayStation 5 Slim Deep Earth Koleksiyonu Tanıtıldı!

Volkanik Kırmızı, Kobalt Mavisi ve Som Gümüş isimleriyle anılan üç farklı metalik kapak, PS5 Slim kullanıcılarına sunuluyor. Sony, bu kapakları ortalama 55 Dolar fiyatla satışa çıkararak, cihazın görünümünü daha lüks ve özel hale getiriyor. Bu kapaklar aynı zamanda DualSense için de mevcut.

Merhaba! Ben Emrah, BTnet.com.tr'nin teknoloji yazarıyım. Sizler için en güncel teknoloji haberlerini paylaşıyorum. Amacım, sizleri teknoloji dünyasının heyecanına ortak etmek ve bilgiyle buluşturmak.
YORUMLAR


Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.