PlayStation 5 Amazon.com.tr ‘de Satışa Sunuluyor!

PlayStation 5 Amazon.com.tr ‘de Satışa Sunuluyor!
25 Aralık 2020 17:02 | Son Güncellenme: 8 Nisan 2023 02:20

Oyun konsolu tutkunları ve PlayStation hayranları için sevindirici haber geldi. 2020 yılında piyasaya çıkarılan PlayStation 5 Amazon.com.tr’de satışa sunuluyor.

2020 yılı herkes için zorlu bir yol olarak hatıralarda kalırken PlayStation tutkunları yılın son günlerinde gelen haberle mutluluk duydu. 12 Kasım’da ilk olarak ABD, Japonya, Kanada, Meksika, Güney Kore, ve Yeni Zelenda’da satışa çıkarılan PlayStation 5, 19 Kasım tarihinde tüm dünya genelinde satışa sunulmuştu. Ülkemize geldikten çok kısa bir süre sonrasında stokları tükenen PlayStation 5 almak için fırsatı olmayanları üzmüştü.

Sony’nin yeni oyun konsolu olan PlayStation 5 başarılı grafikleri ve yüksek hafızası ile konsol severler tarafından ‘büyüleyici’ olarak tanımlanmıştı. Stokları tükendikten sonra ise yeniden ne zaman satışa sunulacağı ise merak konusu olmaya devam başlamıştı. Amazon resmi Instagram hesabından yaptığı açıklama ile PlayStation 5 ürününü satışa sunduğunu duyurdu.

Ne Zaman Satışa Geçilecek?

Dünyanın ve Türkiye’nin en büyük online satış firmalarından birisi olan Amazon resmi Instagram hesabından yaptığı duyuru ile PlayStation severleri sevince boğdu. Yeni stokların ne zaman Türkiye’ye geleceği konusunda soru işaretleri oluşurken Amazon yaptığı açıklama ile soruları cevaplandırmış oldu. ‘’Amazon Türkiye’den Yılın Sürprizi’’ yazısıyla birlikte paylaşmış olduğu videoda sürprizi açıklayan Amazon bu akşam saat 18.00’da amazon.com.tr üzerinden satışlara başlayacak. Türkiye’deki satış fiyatı 8.299 TL olarak belirlenen PlayStation 5 için Amazon’un ayrıca ek bir indirim yapıp yapmayacağı ise bilinmiyor. Stoklar sınırlı sayıda olacaktır.

ETİKETLER: ,
Merhaba! Ben Emrah, BTnet.com.tr'nin teknoloji yazarıyım. Sizler için en güncel teknoloji haberlerini paylaşıyorum. Amacım, sizleri teknoloji dünyasının heyecanına ortak etmek ve bilgiyle buluşturmak.
YORUMLAR


Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.