Oppo Reno 5 Pro Görseli Ortaya Çıktı! İşte, Karşınızda Reno 5 Pro!

Oppo Reno 5 Pro Görseli Ortaya Çıktı! İşte, Karşınızda Reno 5 Pro!
06.12.2020
ABONE OL

Oppo’nun kısa bir zaman içerisinde satış rekorları kırmayı başaran akıllı telefon serisi Oppo’nun yeniden bizlerle. Yapılan sızıntılar sonucunda Oppo Reno 5 Pro Görseli ve video paylaşımları ortaya çıktı. Arka kısımda karşımıza bambaşka bir teknoloji çıkıyor karşımıza. Bunun yanı sıra bu sızıntılarla birlikte Oppo Reno 5 Pro Plus kamera özellikleri de belli oldu.

Oppo Reno 5 Pro Görseli İle Ortaya Çıkan Arka Plan Tasarımı

Oppo Reno 5’in sızdırılan görsellerine göz attığımız zaman oldukça şık duruşu olan birbirinden farklı renklere bürünen bir arka plan tasarımı görüyoruz. Bu zamana kadar hiç bir modelde böyle bir arka kasa tasarımı görmedik. Oppo Reno 5 Pro modelinde yer alan arka kasa elektrokromik teknoloji ile üretilmiş. Akıllı telefon piyasasında bir ilk olan bu teknoloji sayesinde, arka kapak ışığı çok farklı renklerde yansıtabiliyor. Böylelikle renkten renge bürünüyor. Oldukça dikkat çekici bu teknolojinin Oppo Reno 5 modeli içinde kullanılıp kullanılmayacağı henüz kesin değil.

Oppo Reno 5 Pro Özellikleri de Belli Oldu!

Çin’in yerli sosyal medyası olan Weibo üzerinden yapılan paylaşılan bilgilere göre, Oppo Reno 5 Pro ve Pro Plus çok farklı işlemci tercihleri ile kullanıcıların karşısına çıkabilir. Yeni gelecek olan bu modeller  Snapdragon 865 işlemcisinden güç alacak gibi. Oppo Reno 5 Pro Plus’un arka kısmına baktığımızda ise 4’lü bir kamera kurulumu görüyoruz. Ana kameranın 50 Megapiksel çözünürlüğüne ve Sony IMX7xx serisine ait bir sensöre sahip olacağı iddia edilmekte.

İkinci kamera ise, telefoto ö, 2x optik zoom özelliğine ve 12 Megapiksel çözünürlüğüne sahip olması bekleniyor. Üçüncü kamera da 16 Megapiksel çözünürlüğe sahip ultra geniş açılı kamera olması bekleniyor. 4. kamera hakkında henüz bir bilgi çıkmış değil. Sizce Oppo Reno 5 Pro görseli ile birlikte görülen arka plan tasarımı nasıl olmuş?

ETİKETLER:
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.