Netflix’in Yeni Türk Dizisi 50m2’nin Yayın Tarihi Belli Oldu!

Netflix’in Yeni Türk Dizisi 50m2’nin Yayın Tarihi Belli Oldu!
28 Aralık 2020 16:58 | Son Güncellenme: 8 Nisan 2023 02:30

Hakan: Muhafiz isimli dizinin yanı sıra bir çok yerli içerikle Türkiye’deki yayın hayatını sürdüren Netflix‘in yeni Türk dizisi 50m2’nin yayın tarihi belli oldu.

BKM’nin yapımcısı olduğu 50m2‘nin senaristliğini Selçuk Aydemir ve Burak Aksak, yönetmenliğini de  Burak Aksak üstlenmekte. Başrolünde bir çoğumuzun tanıdığı Engin Öztürk‘ün  yer aldığı dizi 27 Ocak itibariyle Netflix’de olacak. Dizinin yayınlanan kısa fragmanını buraya  tıklayarak izleyebilirsiniz.

50m2 Dizisinin Konusu Ne Olacak?

İkinci şansı elde etmek oldukça kolaydır lakin önemli olan onu nasıl değerlendirdiğinizdir. Gölge, büyümesinde yardımcı olan Servet Nadir’in kirli işlerini yerine getirmektedir. Çocukluğu hakkında hiç bir şeyi bilmeyen ve hatırlamayan Gölge, kendisini geçmişe bağlayacak olan resmi bulmak için uğraşmaktadır. Fotoğrafı bulduktan sonra içindeki kişileri araştırdıktan sonra oldukça büyük bir yalanın ortasında kaldığının farkına varır. Daha sonra Servet Nadir’in sırlarıyla kaçan ve Güzelce Mahallesi’ndeki 50 metrekarelik terzi dükkanına yerleşen Gölge’yi herkes terzi Adil’in oğlu Adem sanar. Karanlık geçmişi nedeniyle çaresiz kalan ve köşeye sıkışan Gölge’nin çaresi kalmamıştır. Gölge yeni kimlik çıkararak 50 metrekarelik terzi dükkânında hayatını sürdürmeye başlar. Her ne kadar zor olursa olsun bir zamandan sonra mahalleli Gölge’yi, Gölge ise mahalleyi değiştirmeye başlayacaktır. 

Filmin konusunun oldukça dikkat çekici olduğunu söyleyebiliriz. Dizi hakkında yeni detaylar çıktıkça sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz. Peki, siz yeni bu Türk dizisi hakkında ne düşünüyorsunuz?

ETİKETLER:
Merhabalar ben Mert 21 yaşındayım. Bilgisayar Programcılığı okudum şuan bir şirkette front end uzmanı olarak görev almaktayım. Bunun yanı sıra teknolojiye oldukça meraklıyımdır ve 4 seneden beridir editörlük yapmaktayım.
YORUMLAR


Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.